Світлина від Андріани Васильєвої.

28 лют. 2018

Конкурс "Нумо,дівчата"

Конкурс "Нумо,дівчата" в НВК"Гармонія".Весело,цікаво і пізнавально .
21 лют. 2018

Візит до Нової української школи – нові підходи до навчання і викладання.

З вересня 2018 року всі 1-ші класи навчатимуться за новим Стандартом, який 21 лютого 2018 року затвердив Кабмін України. Чинадіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів - один з навчальних закладів області, де впроваджено пілотний проект НУШ. З метою ознайомлення з новою методикою та підходами до проведення уроків, які передбачає Нова українська школа, дирекцією НВК "Гармонія" було організовано візит до цього закладу. Своїм досвідом поділилися вчителі перших класів Чинадіївської ЗОШ, також познайомили нас з організацією освітнього середовища, модельною програмою та навчально-методичним забезпеченням. Цей досвід роботи стане в нагоді вчителям НВК з 1 вересня.
21 лют. 2018

Навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури

Сьогодні, в НВК "Гармонія" було проведено навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури. Тема семінару: "Від креативного вчителя - до креативних учнів". В процесі семінару було згадано історію закладу, розгядалось науково-теоретичне питання креативності вчителя, а закріпилося все заняттям-тренінгом.
20 лют. 2018

Зустріч з представниками патрульної поліції.

20 лютого 2018р.учні початкових класів НВК"Гармонія" зустрілися з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Бесіда про дотримання правил вуличного руху та способів поведінки в екстримальних ситуаціях викликала жвавий інтерес в дітей.
2 лют. 2018

НВК «Гармонія» відвідали військовослужбовці.

Керівництво та військовослужбовці “зенітки” відвідали юних волонтерів з Мукачівської НВК “Гармонія”
26 січ. 2018

«Тато, мама, я - спортивна сім’я »

В НВК «Гармонія» - «Тато, мама, я - спортивна сім’я » Усі учасники змагалися з великим задоволенням. Батьки були у захваті від свята, адже змогли не тільки поспостерігати за своїми дітьми, а й бути активними учасниками і допомогли їм здобути перемогу. Такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя серед родин. Адже, саме в сім’ї дорослі повинні долучати своїх дітей до занять спортом.
25 січ. 2018

Триває реконструкція будівлі 3 корпусу

В Мукачеві триває реконструкція будівлі для НВК "Гармонії" Проектом передбачено реконструкцію існуючого корпусу та одноповерхову прибудову з благоустроєм території. Наразі проводять роботи: - прокладання зовнішніх теплових мереж та прокладання зовнішньої каналізації. - влаштування внутрішніх перегородок - встановлення металопластикових дверей міжкімнатних та вхідних - оздоблення приміщень існуючої будівлі - прокладання внутрішньої електропроводки по прибудованій будівлі. Роботи виконуються згідно проекту ММКП "Мукачевопроект"
19 січ. 2018

Старші вихованці НВК «Гармонія» весь день колядували

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, нас до себе запустіть!
16 січ. 2018

Учнівські квитки

16 січня учні пільгових категорій НВК "Гармонія" отримали учнівські квитки.
12 січ. 2018

Психолого-педагогічний консиліум

11 січня відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів п'ятих класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.