1 лютого 2019 року

відбудеться сімейно-спортивне свято

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Участь беруть команди 5-6 класів.

Початок о 15.00

13 вер. 2017

Конкурс малюнку «Безпека дітей на дорозі».

В рамках проведення тижня "Безпека дітей на дорозі" в НВК "Гармонія" між учнями 1-4 класів проведено конкурс-виставку малюнків на тему "Ми найкращі пішоходи"
3 лип. 2017

Списки зарахування дітей до 1-го класу НВК "Гармонія"

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста
3 лип. 2017

СПИСОК дітей, яких зараховано з 03 липня 2017 року до дошкільних навчальних закладів

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів
27 черв. 2017

НАКАЗ

Про випуск та вручення атестатів про повну загальну середню освіту учнів 11 класу НВК «Гармонія» у 2017 році
23 черв. 2017

НАКАЗ

Про видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту учнів 9 класів НВК «Гармонія» у 2017 році
22 черв. 2017

Звіт керівника закладу

22 червня 2017р. в Мукачівському НВК «Гармонія» відбувся звіт керівника закладу Мотильчака М.А.
2 черв. 2017

День здоров'я та туризму в НВК "Гармонія"

30 травня 2017 року в НВК "Гармонії" учні, батьки, вчителі зібралися разом для проведення Дня туризму. В цей день учні 5-11 класів змагались з різних туристичних дисциплін та турнірі з міні-футболу. А завдяки активній підтримці батьків кожен клас приготував страви на відкритому вогні.
26 трав. 2017

Олімпійські ігри - 2017

У дошкільнят Мукачівського НВК "Гармонія" відбулись "Олімпійські ігри - 2017"
20 трав. 2017

Звітній концерт НВК "Гармонія"

18 травня, відбувся звітній концерт творчих колективів закладу.
8 трав. 2017

Свято баскетболу в НВК "Гармонія"

4 травня 2017 року в НВК "Гармонія"при підтримці Мукачівського міського баскетбольного клубу ветеранів "Імпульс" відбулось баскетбольне свято.

15 лют. 2019
Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"
1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

16 січ. 2019
В гості з колядою
З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.

11 січ. 2019
Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

19 груд. 2018
Св. Миколай в НВК "Гармонія"
до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А