Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

1 груд. 2017

Лекція для учнів на тему "Шкільний булінг"

1 грудня 2017 року представниками соціальної служби для сім"ї та молоді управління праці та соціального захисту населення м.Мукачева було провндено лекцію для учнів 7-х і 9-х класів на тему "Шкільний булінг".
30 лист. 2017

«Казка в гості завітала» (Дошкільний підрозділ)

29.11.17 дошкільнята середніх груп НВК «Гармонія» змагались на найкращу казку, яку самі й зіграли. Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки в захваті від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі молодці!!! Наші найменші актори заслуговують на аплодисменти! Конкурс продовжили наступного дня старші дошкільнята НВК «Гармонія» і показали майстер-клас . Діти здивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Глядачі у захваті від чудової постановки казок. Молодці!!!
29 лист. 2017

Інтелектуальні ігри для дошкільнят

Вміння проблемно мислити важливо для формування майбутнього дослідника. На заняттях з математики чи в індивідуальній формі роботи, вихователі середніх та старших груп пропонують дошкільнятам систему ігрових вправ та завдань, які спонукають віднаходити нове, доводити і обгрунтовувати свій вибір, також формують уміння міркувати, логічно мислити, вчать пояснювати закономірності.
27 лист. 2017

Профорієнтаційний урок для 9-х класів

27 листопада 2017року в НВК «Гармонія» для учнів 9-х класів, спеціалістами Мукачівського міського центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок на тему: ”Свідомий вибір майбутньої професії. Критерії професійного вибору”
22 лист. 2017

Тренінг «Толерантність врятує світ!»

22 листопада 2017 року в НВК «Гармонія» з учнями 7 класу було проведено виховний захід: заняття-тренінг на тему «Толерантність врятує світ!».
12 лист. 2017

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р.

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р. НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ «Гармонія»
11 лист. 2017

Триває облаштування нового корпусу

Триває облаштування нових приміщень для НВК «Гармонії» В нових будівлях вже незабаром матимуть змогу навчатися майже 200 вихованців навчально-виховного комплексу «Гармонія» - наразі будівлю колишньої станції юних техніків завершують реконструювати. Діючу двоповерхову будівлю переобладнали: тут будуть вісім класних приміщень, замінено вікна, мережі, дах. Також добудовують й новий корпус, де буде їдальня, спортивний клас. Також проектом передбачено благоустрій території: зведуть спортивний майданчик, майданчик для гімнастичних вправ, велопарковку. Завдяки вивільненим приміщенням вНВК «Гармонії», де нині навчаються початківці, буде можливість розширити дошкільну мережу. Мукачівська міськрада
9 лист. 2017

Конкурс малюнку "Святий Мартин: історія і легенда"

В НВК «Гармонія» вихованці старших груп розмальовували малюнки "Святий Мартин: історія і легенда". Три найкращі роботи братимуть участь у ІІ етапі міського конкурсу.
7 лист. 2017

Конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик"

Сьогодні у НВК "ГАРМОНІЯ" відбувся конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик" приурочений Дню Святого Мартина. Учні дуже старанно підготувались до конкурсу, виготовили оригінальні вироби.
6 лист. 2017

«Дні відкритих дверей»

В НВК «Гармонія» були проведені «Дні відкритих дверей» з метою залучення батьків до освітнього процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей. Були організовані: показові заняття по різних лініях розвитку, виставки дитячих робіт, художньої літературатури для дітей дошкільного віку. День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин наших вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"