23 черв. 2017

НАКАЗ

Про видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту учнів 9 класів НВК «Гармонія» у 2017 році
22 черв. 2017

Звіт керівника закладу

22 червня 2017р. в Мукачівському НВК «Гармонія» відбувся звіт керівника закладу Мотильчака М.А.
2 черв. 2017

День здоров'я та туризму в НВК "Гармонія"

30 травня 2017 року в НВК "Гармонії" учні, батьки, вчителі зібралися разом для проведення Дня туризму. В цей день учні 5-11 класів змагались з різних туристичних дисциплін та турнірі з міні-футболу. А завдяки активній підтримці батьків кожен клас приготував страви на відкритому вогні.
26 трав. 2017

Олімпійські ігри - 2017

У дошкільнят Мукачівського НВК "Гармонія" відбулись "Олімпійські ігри - 2017"
20 трав. 2017

Звітній концерт НВК "Гармонія"

18 травня, відбувся звітній концерт творчих колективів закладу.
8 трав. 2017

Свято баскетболу в НВК "Гармонія"

4 травня 2017 року в НВК "Гармонія"при підтримці Мукачівського міського баскетбольного клубу ветеранів "Імпульс" відбулось баскетбольне свято.
20 квіт. 2017

День цивільного захисту

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, в НВК "Гармонія" проведено "День цивільного захисту". День почався з ранкової лінійки, на якій начальник цивільного захисту НВК "Гармонія", директор комплексу Мотильчак М.А. ознайомив всіх з програмою Дня ЦЗ. Головним завданням було удосконалення учнями, вихованцями та педагогічним колективом теоретичних знань і практичних навичок, дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також практична перевірка здатності дітей та працівників діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту. Протягом дня вихованці старших груп та учні початкових класів показали малюнком на асфальті своє бачення безпеки та цивільного захисту. А учні старших класів організували виставку стінгазет на дану тему. Проведена навчальна тривога оповіщення виникнення надзвичайної ситуації: організований вихід дітей з школи, шикування на шкільноному подвір'ї. Класними керівниками проведено виховні години "Безпека дитини - понад усе" з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру. Після відбулася лінійка,на якій підвели підсумки "Дня цивільного захисту" та нагородили грамотами учнів які взяли активну участь.
14 квіт. 2017

Найкращий майданчик

14 квітня 2017 року в Мукачівському НВК «Гармонія» відбувся конкурс ігрових майданчиків дошкільного підрозділу. Журі в складі адміністрації закладу оглянули всі майданчики та визначили переможців конкурсу в різних номінаціях: «Подорожуємо морем», «Квіткова долина», «Граючись-навчаємось», «Краєзнавчий тур», « Лісова казка», «Авто-туристи» Висловлюємо величезну вдячність батькам за участь в озелененні території комплексу, за допомогу в облаштуванні ігрових майданчиків груп, за створення затишку та комфорту в дошкільному закладі. Ми високо цінуємо Вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя закладу! Щиро дякуємо вам за доброзичливість та довіру.
10 квіт. 2017

Великодній кошик для воїнів АТО

Вихованці та учні НВК "Гармонія" взяли участь у волонтерському проекті "Великодній кошик для воїнів АТО" В рамках проведення акції учнівським самоврядуванням закладу організовано збір продуктів харчування та листів, які передано для відправлення в зону бойових дій на сході України. Дякумо всім, хто приднався до акції.
7 квіт. 2017

Виховний захід "Японія: історія, культура, традиції"

7 квітня 2017 року в НВК "Гармонія" вчителем історії Соляник Марією Юріївною проведено захід "Японія: історія, культура, традиції", присвячений року Японії в Україні, під час якого учні мали змогу познайомитись з історією, культурою та традиціями Японії.

Класна оцінка

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А

7 груд. 2018
Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

6 груд. 2018
Ярмарка солодощів 2018
Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

2 груд. 2018
День боротьби зі СНІДом
У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"

17 лист. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".