7 лист. 2017

Конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик"

Сьогодні у НВК "ГАРМОНІЯ" відбувся конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик" приурочений Дню Святого Мартина. Учні дуже старанно підготувались до конкурсу, виготовили оригінальні вироби.
6 лист. 2017

«Дні відкритих дверей»

В НВК «Гармонія» були проведені «Дні відкритих дверей» з метою залучення батьків до освітнього процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей. Були організовані: показові заняття по різних лініях розвитку, виставки дитячих робіт, художньої літературатури для дітей дошкільного віку. День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин наших вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці.
27 жовт. 2017

Конкурс-виставка котів і кішок "Мій улюбленець"

Сьогодні, 27.10.2017 року, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка котів і кішок "Мій улюбленець". Учасники змагались в таких номінаціях: 1. "Оригінальність" 2. "Кіт-довгожитель" 3. "Любитель поїсти" 4. "Незвичне забарвлення" 5. "Гламур" 6. "Найдовші вуса" 7. "Юніор" 8. "Вибір журі" 9. "Традиційність" 10. "Оригінальна кличка" 11. "Гран-прі" Всі учасники конкурсу були нагороджені смаколиками (кормом), який організувало учнівське самоврядування комплексу.
25 жовт. 2017

Акція "Чисте довкілля"

в рамках акції "Чисте довкілля" з метою покращення екологічного виховання учнів та прищеплення любові до природи, школярами комплексу було виготовлено годівнички для шкільного парку.
12 жовт. 2017

патріотична гра "Гвардія"

Сьогодні, 12.10.2017 року, у НВК "Гармонія" відбулась військово-патріотична гра "Гвардія", приурочена Дню захисника України. Змагання проводились між учнями 8-11 класів. Команди змагались за перемогу в таких етапах: 1. Естафета "Підйом по тривозі" 2. "Влучний кидок" 3. Розпалювання багаття 4. "Снайпер" 5. Підтягування 6. Перетягування канату Всі учасники старанна підійшли до кожного з етапу. За підсумками всіх етапів загальне командне місце: 1 місце - команда "Останні герої" 10 клас 2 місце - команда " Б.М.В." 11 клас 3 місце - "Захисники" 9-А клас 4 місце - "Титани" 8-А клас 5 місце - " Спарта" 9- Б клас 6 місце - "Непереможні" 8- Б клас
4 жовт. 2017

осінній ярмарок "Дари осені"

4 жовтня 2017 року в НВК "Гармонія" було проведено осінній ярмарок "Дари осені". В заході прийняли участь учні 1-11 класів. На ярмарку в широкому асортименті було представлено дари осені та дивовижні вироби з овочів та фруктів. Кожен клас творчо оформив свій стіл. Вилучені кошти підуть на допомогу учнівського самоврядування комплексу.
1 жовт. 2017

Тиждень дошкілля в НВК «Гармонія»

Малюють, грають, танцюють, співають, радіють – одним словом навчаються і розважаться дошкільнята не лише тепер - так постійно, але в Тиждень дошкілля більш святково.
26 вер. 2017

Навчальна евакуація

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради від 07.09.2017 #142/а2 " Про забезпечення пожежної безпеки об'єктів закладів освіти міста у осінньо-зимовий пожежнонебезпечний період 2017-2018рр." 26.09.2017р у НВК "Гармонія" була проведена навчальна евакуація, на якій практично відпрацьовано з працівниками та вихованцями закладу дії на випадок виникнення пожежі.
22 вер. 2017

Європейський тиждень мобільності

Учні НВК "Гармонія" взяли участь у велозаїзді до Європейського тижня мобільності
21 вер. 2017

ДЕНЬ МИРУ

21 вересня - Міжнародний день миру. Саме тому, цей день в НВК "Гармонія" був присвячений цій події Учні 1-11 кл. приєдналися до Всесвітньої акції "Голуб миру" прикрасивши свої класні приміщення "символом миру". Також було проведено флешмоб під гаслом "Хай буде мир"

Змагання юних рятувальників поежників

12 квіт. 2019
«Підлітковий вік. Світ взаємин»
Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

5 квіт. 2019
Тиждень музичного мистецтва
організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)

3 квіт. 2019