1 жовт. 2017

Тиждень дошкілля в НВК «Гармонія»

Малюють, грають, танцюють, співають, радіють – одним словом навчаються і розважаться дошкільнята не лише тепер - так постійно, але в Тиждень дошкілля більш святково.
26 вер. 2017

Навчальна евакуація

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради від 07.09.2017 #142/а2 " Про забезпечення пожежної безпеки об'єктів закладів освіти міста у осінньо-зимовий пожежнонебезпечний період 2017-2018рр." 26.09.2017р у НВК "Гармонія" була проведена навчальна евакуація, на якій практично відпрацьовано з працівниками та вихованцями закладу дії на випадок виникнення пожежі.
22 вер. 2017

Європейський тиждень мобільності

Учні НВК "Гармонія" взяли участь у велозаїзді до Європейського тижня мобільності
21 вер. 2017

ДЕНЬ МИРУ

21 вересня - Міжнародний день миру. Саме тому, цей день в НВК "Гармонія" був присвячений цій події Учні 1-11 кл. приєдналися до Всесвітньої акції "Голуб миру" прикрасивши свої класні приміщення "символом миру". Також було проведено флешмоб під гаслом "Хай буде мир"
21 вер. 2017

Дошкільнята та День миру

НВК «Гармонія» Діти України хочуть миру щоб наша країна була квітучою, багатою, щоб ми ходили в дитячий садок щоб співали солов’ї, щоб над ними було мирне і блакитне небо. Цей День дав унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.
13 вер. 2017

«Про що говорять знаки на дорозі»

Ось так сьогодні вихованці старшої 08 групи навчались, грались і закріплювали знання про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Теорія закріплена практикою завжди дає позитивні результати - «12» балів.
13 вер. 2017

Конкурс малюнку «Безпека дітей на дорозі».

В рамках проведення тижня "Безпека дітей на дорозі" в НВК "Гармонія" між учнями 1-4 класів проведено конкурс-виставку малюнків на тему "Ми найкращі пішоходи"
3 лип. 2017

Списки зарахування дітей до 1-го класу НВК "Гармонія"

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста
3 лип. 2017

СПИСОК дітей, яких зараховано з 03 липня 2017 року до дошкільних навчальних закладів

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів
27 черв. 2017

НАКАЗ

Про випуск та вручення атестатів про повну загальну середню освіту учнів 11 класу НВК «Гармонія» у 2017 році

Класна оцінка

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А

7 груд. 2018
Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

6 груд. 2018
Ярмарка солодощів 2018
Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

2 груд. 2018
День боротьби зі СНІДом
У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"

17 лист. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".