1 лютого 2019 року

відбудеться сімейно-спортивне свято

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Участь беруть команди 5-6 класів.

Початок о 15.00

1 груд. 2017

Лекція для учнів на тему "Шкільний булінг"

1 грудня 2017 року представниками соціальної служби для сім"ї та молоді управління праці та соціального захисту населення м.Мукачева було провндено лекцію для учнів 7-х і 9-х класів на тему "Шкільний булінг".
30 лист. 2017

«Казка в гості завітала» (Дошкільний підрозділ)

29.11.17 дошкільнята середніх груп НВК «Гармонія» змагались на найкращу казку, яку самі й зіграли. Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки в захваті від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі молодці!!! Наші найменші актори заслуговують на аплодисменти! Конкурс продовжили наступного дня старші дошкільнята НВК «Гармонія» і показали майстер-клас . Діти здивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Глядачі у захваті від чудової постановки казок. Молодці!!!
29 лист. 2017

Інтелектуальні ігри для дошкільнят

Вміння проблемно мислити важливо для формування майбутнього дослідника. На заняттях з математики чи в індивідуальній формі роботи, вихователі середніх та старших груп пропонують дошкільнятам систему ігрових вправ та завдань, які спонукають віднаходити нове, доводити і обгрунтовувати свій вибір, також формують уміння міркувати, логічно мислити, вчать пояснювати закономірності.
27 лист. 2017

Профорієнтаційний урок для 9-х класів

27 листопада 2017року в НВК «Гармонія» для учнів 9-х класів, спеціалістами Мукачівського міського центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок на тему: ”Свідомий вибір майбутньої професії. Критерії професійного вибору”
22 лист. 2017

Тренінг «Толерантність врятує світ!»

22 листопада 2017 року в НВК «Гармонія» з учнями 7 класу було проведено виховний захід: заняття-тренінг на тему «Толерантність врятує світ!».
12 лист. 2017

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р.

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р. НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ «Гармонія»
11 лист. 2017

Триває облаштування нового корпусу

Триває облаштування нових приміщень для НВК «Гармонії» В нових будівлях вже незабаром матимуть змогу навчатися майже 200 вихованців навчально-виховного комплексу «Гармонія» - наразі будівлю колишньої станції юних техніків завершують реконструювати. Діючу двоповерхову будівлю переобладнали: тут будуть вісім класних приміщень, замінено вікна, мережі, дах. Також добудовують й новий корпус, де буде їдальня, спортивний клас. Також проектом передбачено благоустрій території: зведуть спортивний майданчик, майданчик для гімнастичних вправ, велопарковку. Завдяки вивільненим приміщенням вНВК «Гармонії», де нині навчаються початківці, буде можливість розширити дошкільну мережу. Мукачівська міськрада
9 лист. 2017

Конкурс малюнку "Святий Мартин: історія і легенда"

В НВК «Гармонія» вихованці старших груп розмальовували малюнки "Святий Мартин: історія і легенда". Три найкращі роботи братимуть участь у ІІ етапі міського конкурсу.
7 лист. 2017

Конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик"

Сьогодні у НВК "ГАРМОНІЯ" відбувся конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик" приурочений Дню Святого Мартина. Учні дуже старанно підготувались до конкурсу, виготовили оригінальні вироби.
6 лист. 2017

«Дні відкритих дверей»

В НВК «Гармонія» були проведені «Дні відкритих дверей» з метою залучення батьків до освітнього процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей. Були організовані: показові заняття по різних лініях розвитку, виставки дитячих робіт, художньої літературатури для дітей дошкільного віку. День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин наших вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці.

15 лют. 2019
Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"
1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

16 січ. 2019
В гості з колядою
З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.

11 січ. 2019
Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

19 груд. 2018
Св. Миколай в НВК "Гармонія"
до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А