29 груд. 2017

Новорічні ранки дошкільнят

Дітки дошкільних груп НВК «Гармонія» порадували своїх батьків на Новорічному святі цікавими виступами.
26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.
26 груд. 2017

Учні 11-го класу привітали дітей ГО "Я слухаю".

23 грудня 2017 року учні 11-го класу НВК "Гармонія" разом з класним керівником Соляник М.Ю. відвідали дітей ГО "Я слухаю", привітали їх з Різдвом Христовим та новорічними святами та подарували малечі справжнє свято.
22 груд. 2017

Музична вистава "Ніч перед Різдвом"

Сьогодні учні 6-б класу презентували батькам та вчителям закладу музичну виставу"Ніч перед Різдвом".Дякуємо класному керівнику та режисеру-Сабов Ларисі Андріївні.
21 груд. 2017

У НВК "Гармонія" завітав Святий Миколай

16 груд. 2017

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія»

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія» - тісний взаємозв'язок педагогів та цілісний, послідовний і перспективний характер педагогічного процесу.
15 груд. 2017

Учні НВК "Гармонія" влаштували "Ярмарок солодощів" на допомогу воїнам АТО

7 грудня року в НВК "Гармонія" відбулась благодійна акція "Ярмарок солодощів", метою якої був збір коштів для допомоги Українській Армії. На зібрані кошти було закуплено бензопили необхідні для будівництва бліндажів у районі проведення бойових дій.
14 груд. 2017

"Подаруй посмішку дитині"

Учні НВК "Гармонія" приєднались до міської благодійної акції "Подаруй посмішку дитині", придбавши розвиваючі ігри для дітей, які перебувають в дитячій лікарні.
7 груд. 2017

Ярмарка солодощів

"Ярмарка солодощів" в НВК "Гармонія".Всі зібрані під час заходу кошти підуть на потреби Української Армії.
5 груд. 2017

Конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж"

Сьогодні, 05.12.2017, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж".

Змагання юних рятувальників поежників

12 квіт. 2019
«Підлітковий вік. Світ взаємин»
Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

5 квіт. 2019
Тиждень музичного мистецтва
організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)

3 квіт. 2019