21 лют. 2018

Візит до Нової української школи – нові підходи до навчання і викладання.

З вересня 2018 року всі 1-ші класи навчатимуться за новим Стандартом, який 21 лютого 2018 року затвердив Кабмін України. Чинадіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів - один з навчальних закладів області, де впроваджено пілотний проект НУШ. З метою ознайомлення з новою методикою та підходами до проведення уроків, які передбачає Нова українська школа, дирекцією НВК "Гармонія" було організовано візит до цього закладу. Своїм досвідом поділилися вчителі перших класів Чинадіївської ЗОШ, також познайомили нас з організацією освітнього середовища, модельною програмою та навчально-методичним забезпеченням. Цей досвід роботи стане в нагоді вчителям НВК з 1 вересня.
21 лют. 2018

Навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури

Сьогодні, в НВК "Гармонія" було проведено навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури. Тема семінару: "Від креативного вчителя - до креативних учнів". В процесі семінару було згадано історію закладу, розгядалось науково-теоретичне питання креативності вчителя, а закріпилося все заняттям-тренінгом.
20 лют. 2018

Зустріч з представниками патрульної поліції.

20 лютого 2018р.учні початкових класів НВК"Гармонія" зустрілися з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Бесіда про дотримання правил вуличного руху та способів поведінки в екстримальних ситуаціях викликала жвавий інтерес в дітей.
2 лют. 2018

НВК «Гармонія» відвідали військовослужбовці.

Керівництво та військовослужбовці “зенітки” відвідали юних волонтерів з Мукачівської НВК “Гармонія”
26 січ. 2018

«Тато, мама, я - спортивна сім’я »

В НВК «Гармонія» - «Тато, мама, я - спортивна сім’я » Усі учасники змагалися з великим задоволенням. Батьки були у захваті від свята, адже змогли не тільки поспостерігати за своїми дітьми, а й бути активними учасниками і допомогли їм здобути перемогу. Такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя серед родин. Адже, саме в сім’ї дорослі повинні долучати своїх дітей до занять спортом.
25 січ. 2018

Триває реконструкція будівлі 3 корпусу

В Мукачеві триває реконструкція будівлі для НВК "Гармонії" Проектом передбачено реконструкцію існуючого корпусу та одноповерхову прибудову з благоустроєм території. Наразі проводять роботи: - прокладання зовнішніх теплових мереж та прокладання зовнішньої каналізації. - влаштування внутрішніх перегородок - встановлення металопластикових дверей міжкімнатних та вхідних - оздоблення приміщень існуючої будівлі - прокладання внутрішньої електропроводки по прибудованій будівлі. Роботи виконуються згідно проекту ММКП "Мукачевопроект"
19 січ. 2018

Старші вихованці НВК «Гармонія» весь день колядували

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, нас до себе запустіть!
16 січ. 2018

Учнівські квитки

16 січня учні пільгових категорій НВК "Гармонія" отримали учнівські квитки.
12 січ. 2018

Психолого-педагогічний консиліум

11 січня відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів п'ятих класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
5 січ. 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Управління освіти, молоді та спорту підвело підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Учні НВК «Гармонія» здобули 40 призових місць, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста / І місце /. Вітаємо педагогічний та учнівський колектив комплексу із здобутими результатами.

Змагання юних рятувальників поежників

12 квіт. 2019
«Підлітковий вік. Світ взаємин»
Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

5 квіт. 2019
Тиждень музичного мистецтва
організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)

3 квіт. 2019