15 груд. 2017

Учні НВК "Гармонія" влаштували "Ярмарок солодощів" на допомогу воїнам АТО

7 грудня року в НВК "Гармонія" відбулась благодійна акція "Ярмарок солодощів", метою якої був збір коштів для допомоги Українській Армії. На зібрані кошти було закуплено бензопили необхідні для будівництва бліндажів у районі проведення бойових дій.
14 груд. 2017

"Подаруй посмішку дитині"

Учні НВК "Гармонія" приєднались до міської благодійної акції "Подаруй посмішку дитині", придбавши розвиваючі ігри для дітей, які перебувають в дитячій лікарні.
7 груд. 2017

Ярмарка солодощів

"Ярмарка солодощів" в НВК "Гармонія".Всі зібрані під час заходу кошти підуть на потреби Української Армії.
5 груд. 2017

Конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж"

Сьогодні, 05.12.2017, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж".
3 груд. 2017

Методоб’єднання вихователів І та ІІ молодших груп

Граючись навчаються молодші дошкільнята комплексу - пізнають природу через дидактичні ігри. Малятам подобаються такі ігри - вони цікаві, захоплюючі та пізнавальні.
3 груд. 2017

Учнівським самоврядуванням до Дня боротьби зі СНІДом було організовано ряд заходів

Учнівським самоврядуванням НВК "Гармонія" до Дня боротьби зі СНІДом було організовано ряд заходів: 1. Випуск стіннівок 2. Розповсюдження стрічок-символів. 3. Створення "стічки небайдужості"
1 груд. 2017

Лекція для учнів на тему "Шкільний булінг"

1 грудня 2017 року представниками соціальної служби для сім"ї та молоді управління праці та соціального захисту населення м.Мукачева було провндено лекцію для учнів 7-х і 9-х класів на тему "Шкільний булінг".
30 лист. 2017

«Казка в гості завітала» (Дошкільний підрозділ)

29.11.17 дошкільнята середніх груп НВК «Гармонія» змагались на найкращу казку, яку самі й зіграли. Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки в захваті від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі молодці!!! Наші найменші актори заслуговують на аплодисменти! Конкурс продовжили наступного дня старші дошкільнята НВК «Гармонія» і показали майстер-клас . Діти здивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Глядачі у захваті від чудової постановки казок. Молодці!!!
29 лист. 2017

Інтелектуальні ігри для дошкільнят

Вміння проблемно мислити важливо для формування майбутнього дослідника. На заняттях з математики чи в індивідуальній формі роботи, вихователі середніх та старших груп пропонують дошкільнятам систему ігрових вправ та завдань, які спонукають віднаходити нове, доводити і обгрунтовувати свій вибір, також формують уміння міркувати, логічно мислити, вчать пояснювати закономірності.
27 лист. 2017

Профорієнтаційний урок для 9-х класів

27 листопада 2017року в НВК «Гармонія» для учнів 9-х класів, спеціалістами Мукачівського міського центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок на тему: ”Свідомий вибір майбутньої професії. Критерії професійного вибору”

Класна оцінка

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А

7 груд. 2018
Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

6 груд. 2018
Ярмарка солодощів 2018
Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

2 груд. 2018
День боротьби зі СНІДом
У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"

17 лист. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".