Світлина від Андріани Васильєвої.

6 груд. 2018

Ярмарка солодощів 2018

Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.
2 груд. 2018

День боротьби зі СНІДом

У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"
17 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".
15 лист. 2018

Заняття гуртка "Юний захисник Вітчизни"

Цікаво та змістовно проходять заняття гуртка"Юний захисник Вітчизни",які проводить педагог - організатор комплексу Боричок М.В.
12 лист. 2018

Традиційна виставка в дошкільному підрозділі осінніх композицій

Традиційна виставка в НВК «Гармонія» осінніх композицій радувала і надихала присутніх у дошкільному підрозділі комплексу. Чудові композиції виготовлені разом з батьками із овочів, фруктів, грибів, квітів та різноманітного природного матеріалу прикрашали дошкільні групи … А ще цікаві, смішні, яскраві, казкові – за що й були нагороджені різними номінаціями всі групи: «Оригінальний букет», «Осінні чари», «Квітковий бум», « Яскраві барви Осені», «Фруктовий рай», «Овочеві фантазії», «Сімейка грибочків», « Осіння казка»….
11 лист. 2018

День Святого Мартина

День Святого Мартина в Мукачеві. Учні НВК"Гармонія" беруть участь у святковій ході.
7 лист. 2018

Виховна година в ігровій формі.

Виховна година в ігровій формі. З метою покращення згуртованості учнів у 7-Б класі класним керівником Сабов Л.А. та шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. було проведено інтерактивне заняття.
6 лист. 2018

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

Всі класи підготували до конкурсу неймовірно гарні ліхтарики.Висловлюю подяку учням і батькам
31 жовт. 2018

Осінні ранки у дошкільнят

Чудовий осінній ярмарок відбувся в НВК «Гармонія» Дошкільнята зуміли здивувати присутніх феєричними, сповненими яскравих барв, дивовижними виступами.
30 жовт. 2018

У гості Казка завітала

Казка в гості завітала в НВК "Гармонія" Конкурс розпочали найменші дошкільники середніх груп. Маленьким акторам своєю грою вдалося зацікавити та розсмішити глядачів. Старші дошкільнята НВК «Гармонія» показали справжній майстер-клас . Дивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки зачаровані від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі у захваті!!! Неперевершено…

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.