19 січ. 2018

Старші вихованці НВК «Гармонія» весь день колядували

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, нас до себе запустіть!
16 січ. 2018

Учнівські квитки

16 січня учні пільгових категорій НВК "Гармонія" отримали учнівські квитки.
12 січ. 2018

Психолого-педагогічний консиліум

11 січня відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів п'ятих класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
5 січ. 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Управління освіти, молоді та спорту підвело підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Учні НВК «Гармонія» здобули 40 призових місць, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста / І місце /. Вітаємо педагогічний та учнівський колектив комплексу із здобутими результатами.
29 груд. 2017

Новорічні ранки дошкільнят

Дітки дошкільних груп НВК «Гармонія» порадували своїх батьків на Новорічному святі цікавими виступами.
26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.
26 груд. 2017

Учні 11-го класу привітали дітей ГО "Я слухаю".

23 грудня 2017 року учні 11-го класу НВК "Гармонія" разом з класним керівником Соляник М.Ю. відвідали дітей ГО "Я слухаю", привітали їх з Різдвом Христовим та новорічними святами та подарували малечі справжнє свято.
22 груд. 2017

Музична вистава "Ніч перед Різдвом"

Сьогодні учні 6-б класу презентували батькам та вчителям закладу музичну виставу"Ніч перед Різдвом".Дякуємо класному керівнику та режисеру-Сабов Ларисі Андріївні.
21 груд. 2017

У НВК "Гармонія" завітав Святий Миколай

16 груд. 2017

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія»

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія» - тісний взаємозв'язок педагогів та цілісний, послідовний і перспективний характер педагогічного процесу.

Класна оцінка

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А

7 груд. 2018
Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

6 груд. 2018
Ярмарка солодощів 2018
Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

2 груд. 2018
День боротьби зі СНІДом
У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"

17 лист. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".