Світлина від Андріани Васильєвої.

7 бер. 2019

Святковий концерт до Дня 8-го березня

...
1 бер. 2019

"Нумо, дівчата"

Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню
27 лют. 2019

Семінар-практикум вчителів фізики

27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.
15 лют. 2019

Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"

1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"
16 січ. 2019

В гості з колядою

З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.
11 січ. 2019

Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"

10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.
19 груд. 2018

Св. Миколай в НВК "Гармонія"

до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)
12 груд. 2018

Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади

Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
10 груд. 2018

Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018

10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А
7 груд. 2018

Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.