2 груд. 2018

День боротьби зі СНІДом

У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"
17 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".
15 лист. 2018

Заняття гуртка "Юний захисник Вітчизни"

Цікаво та змістовно проходять заняття гуртка"Юний захисник Вітчизни",які проводить педагог - організатор комплексу Боричок М.В.
12 лист. 2018

Традиційна виставка в дошкільному підрозділі осінніх композицій

Традиційна виставка в НВК «Гармонія» осінніх композицій радувала і надихала присутніх у дошкільному підрозділі комплексу. Чудові композиції виготовлені разом з батьками із овочів, фруктів, грибів, квітів та різноманітного природного матеріалу прикрашали дошкільні групи … А ще цікаві, смішні, яскраві, казкові – за що й були нагороджені різними номінаціями всі групи: «Оригінальний букет», «Осінні чари», «Квітковий бум», « Яскраві барви Осені», «Фруктовий рай», «Овочеві фантазії», «Сімейка грибочків», « Осіння казка»….
11 лист. 2018

День Святого Мартина

День Святого Мартина в Мукачеві. Учні НВК"Гармонія" беруть участь у святковій ході.
7 лист. 2018

Виховна година в ігровій формі.

Виховна година в ігровій формі. З метою покращення згуртованості учнів у 7-Б класі класним керівником Сабов Л.А. та шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. було проведено інтерактивне заняття.
6 лист. 2018

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

Всі класи підготували до конкурсу неймовірно гарні ліхтарики.Висловлюю подяку учням і батькам
31 жовт. 2018

Осінні ранки у дошкільнят

Чудовий осінній ярмарок відбувся в НВК «Гармонія» Дошкільнята зуміли здивувати присутніх феєричними, сповненими яскравих барв, дивовижними виступами.
30 жовт. 2018

У гості Казка завітала

Казка в гості завітала в НВК "Гармонія" Конкурс розпочали найменші дошкільники середніх груп. Маленьким акторам своєю грою вдалося зацікавити та розсмішити глядачів. Старші дошкільнята НВК «Гармонія» показали справжній майстер-клас . Дивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки зачаровані від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі у захваті!!! Неперевершено…
12 жовт. 2018

Військово-патріотична гра "Гвардія"

В Мукачівському НВК "Гармонія" відбулась військово-патріотична гра "Гвардія" між учнями 8-11 класів. Учасники змагались на таких етапах: 1. Кидання м'ячика 2. Розпалювання багаття 3. Стрільба 4. Підтягування 5. Переправа потерпілого

11 жовт. 2019
Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019
З метою вшанування мужності та героїзму захисників України,військових традицій,сприяння зміцненню патріотично го духу,розвитку національних військових традицій серед учнів школи.11 жовтня в НВК"Гармонія" відбулась військово-патріотична гра"Гвардія"приурочена до Дня Захисника України.Учні 8-11класів змагалися у спритності та влучності.

9 жовт. 2019
Ярмарок "Дари осені"

9 жовт. 2019
НУШ 2 клас цікаві уроки
Українська мова. "Досліджую слова з ненаголошеними - е , -и" з використанням лего. Я досліджую світ. Розвиваємо критичне мислення Використовуємо куб Блума.

8 жовт. 2019
Збір макулатури
8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.

3 жовт. 2019
Святковий концерт для педагогів комплексу.
3 жовтня 11 клас урочисто привітав усіх педагогів комплексу з професійним святом - Днем учителя.

27 вер. 2019
День дошкілля
День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!