Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

3 вер. 2018

Пролунав перший дзвоник!

Вітаємо всіх школярів з початком нового навчального року.
26 черв. 2018

Про перевід учнів до наступних класів

НАКАЗ "Про затвердження рішення педагогічної ради від 01.06.2018"
25 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 07 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
25 черв. 2018

НАКАЗ "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"

НАКАЗ від 20 червня "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"
1 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 01 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
17 трав. 2018

Випускний у дошкільнят

Зворушливо та урочисто були проведені в НВК «Гармонія» зіркові церемонії вручення дипломів Випускникам старших груп про здобуття дошкільної освіти. «В добру путь!» «В добрий час!», «Вітаємо!»
5 трав. 2018

Про конкурсний відбір підручників 5-10 класів

додаток 2
3 трав. 2018

День відкритих дверей - дошкільна ланка

Батьки вихованців дошкільних груп НВК «Гармонія» охоче та з радістю відвідували заняття під час «Дня відкритих дверей». Завдяки проведеному Дню батьки отримали необхідний досвід щодо виховання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.
14 квіт. 2018

Весняна толока

Колектив дошкільного підрозділу НВК «Гармонія» активно долучився до весняної толоки. Насолоджуючись чудовим весняним днем разом з вихованцями, працівники прибирали та впорядковували територію закладу. З великим ентузіазмом вчителі та учні 1-4 класів прибирали територію в саду комплексу НВК «Гармонія». Разом працювати цікаво та весело!
4 квіт. 2018

Маленькі декламатори

у дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводився конкурс маленьких декламаторів «Майстер слова». Учасиками конкурсу були вихованці середніх та старших груп. Юні читці охоче виступали, декламували свої улюблені вірші. Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами. Журі намагалося справедливо оцінити майстерність кожного. Всі учасники були нагороджені грамотами в різних номінаціях /за виконавську майстерність, за творчий задум, за сценічний образ, за артистизм…/

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"