1 лютого 2019 року

відбудеться сімейно-спортивне свято

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Участь беруть команди 5-6 класів.

Початок о 15.00

20 лют. 2018

Зустріч з представниками патрульної поліції.

20 лютого 2018р.учні початкових класів НВК"Гармонія" зустрілися з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Бесіда про дотримання правил вуличного руху та способів поведінки в екстримальних ситуаціях викликала жвавий інтерес в дітей.
2 лют. 2018

НВК «Гармонія» відвідали військовослужбовці.

Керівництво та військовослужбовці “зенітки” відвідали юних волонтерів з Мукачівської НВК “Гармонія”
26 січ. 2018

«Тато, мама, я - спортивна сім’я »

В НВК «Гармонія» - «Тато, мама, я - спортивна сім’я » Усі учасники змагалися з великим задоволенням. Батьки були у захваті від свята, адже змогли не тільки поспостерігати за своїми дітьми, а й бути активними учасниками і допомогли їм здобути перемогу. Такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя серед родин. Адже, саме в сім’ї дорослі повинні долучати своїх дітей до занять спортом.
25 січ. 2018

Триває реконструкція будівлі 3 корпусу

В Мукачеві триває реконструкція будівлі для НВК "Гармонії" Проектом передбачено реконструкцію існуючого корпусу та одноповерхову прибудову з благоустроєм території. Наразі проводять роботи: - прокладання зовнішніх теплових мереж та прокладання зовнішньої каналізації. - влаштування внутрішніх перегородок - встановлення металопластикових дверей міжкімнатних та вхідних - оздоблення приміщень існуючої будівлі - прокладання внутрішньої електропроводки по прибудованій будівлі. Роботи виконуються згідно проекту ММКП "Мукачевопроект"
19 січ. 2018

Старші вихованці НВК «Гармонія» весь день колядували

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, нас до себе запустіть!
16 січ. 2018

Учнівські квитки

16 січня учні пільгових категорій НВК "Гармонія" отримали учнівські квитки.
12 січ. 2018

Психолого-педагогічний консиліум

11 січня відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів п'ятих класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
5 січ. 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Управління освіти, молоді та спорту підвело підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Учні НВК «Гармонія» здобули 40 призових місць, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста / І місце /. Вітаємо педагогічний та учнівський колектив комплексу із здобутими результатами.
29 груд. 2017

Новорічні ранки дошкільнят

Дітки дошкільних груп НВК «Гармонія» порадували своїх батьків на Новорічному святі цікавими виступами.
26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.

15 лют. 2019
Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"
1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

16 січ. 2019
В гості з колядою
З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.

11 січ. 2019
Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

19 груд. 2018
Св. Миколай в НВК "Гармонія"
до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А