14 квіт. 2018

Весняна толока

Колектив дошкільного підрозділу НВК «Гармонія» активно долучився до весняної толоки. Насолоджуючись чудовим весняним днем разом з вихованцями, працівники прибирали та впорядковували територію закладу. З великим ентузіазмом вчителі та учні 1-4 класів прибирали територію в саду комплексу НВК «Гармонія». Разом працювати цікаво та весело!
4 квіт. 2018

Маленькі декламатори

у дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводився конкурс маленьких декламаторів «Майстер слова». Учасиками конкурсу були вихованці середніх та старших груп. Юні читці охоче виступали, декламували свої улюблені вірші. Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами. Журі намагалося справедливо оцінити майстерність кожного. Всі учасники були нагороджені грамотами в різних номінаціях /за виконавську майстерність, за творчий задум, за сценічний образ, за артистизм…/
4 квіт. 2018

Тематичний тиждень на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів»

Наступність в НВК «Гармонія» за умов тісної співпраці початкової школи та дошкільного підрозділу. З 19 по 30 березня 2018р. вихователі дошкільних груп, вихователі груп продовженого дня та вчителі початкових класів в рамках спільного тематичного тижня на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів» проводили відкриті заняття та уроки. Такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер, тільки тоді два підрозділи освіти будуть діяти в тісному взаємозв'язку.
3 квіт. 2018

Тиждень арт – терапії

Емоції у кольорах виражали протягом тижня вихованці Мукачівського НВК «Гармонія». Найменші учасники арт-терапії малювали аквареллю на вологому папері. Школярі молодшої ланки виражали свої емоції фарбами під музику. Залюбки долучилися до арт-проекту «Емоції у кольорах» і учні 5-8 класів, аби вивільнити свої почуття та передати настрій. Не всім учасникам акції вдавалося відразу зрозуміти себе і асоціювати свій настрій у малюнку, тому допомагали дітям виражати емоції у кольорах професійні художники та психологи. Ідея організувати арт-терапевтичний захід у НВК виникла у психолога після вивчення проблем підростаючого покоління, одна з них - агресія. Здебільшого подолати яку дитина самотужки не в змозі. Тому варто шукати неординарні способи виражати базові емоції – радість, гнів, страх… А чому б не в кольорах? У результаті арт-терапевтичного проекту «Емоції у кольорах» виставка дитячих робіт подарувала море позитиву як самим учасникам заходу, так і вчителям та батькам.
28 бер. 2018

Засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на тему: «Розвиток логічного мислення та пояснювального мовлення дошкільників»

На базі НВК «Гармонія» відбулось засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на тему: «Розвиток логічного мислення та пояснювального мовлення дошкільників». Вихователі старших груп комплексу Когутич В.П. та Федорка Н.В. провели з вихованцями заняття у формі квесту на тему : « У пошуках викрадених знань», основною метою якого було - продовжувати формувати логічне мислення та пояснювальне мовлення дошкільників, уміння міркувати, висловлювати свою думку, припущення. Під час заняття старші дошкільнята НВК показали достатньо високий рівень розвитку мовлення.
26 бер. 2018

Тиждень історії

з 12 по 19 березня проходив Тиждень історії , присвячений річниці проголошення Карпатської України. Вчителем історії Соляник М.Ю. було організовано проведення наступних заходів: - виставка стіннівок (9-11 кл - круглий стіл "Хроніка Срібної землі" (10-11 кл) - виховний захід: "Карпатська Україна"(9-11 кл.) - історична вікторина "Козацька держава Богдана Хмельницького" (8 кл) - перегляд кінострічки "Карпатська Україна: невідомі факти" (7-11 кл)
26 бер. 2018

"Алло, шукаємо таланти" 2018 р

З 20 по 23 березня в НВК "Гармонія"відбувся традиційний конкурс "Алло, шукаємо таланти ", серед учнів 1-11 класів. метою якого був пошук, підтримка та заохочення юних талантів. Учні демонстрували своє вміння і здібності в таких жанрах: - Вокальне мистецтво; - хореографічне мистецтво; - Оригінальний жанр.
21 бер. 2018

Педагоги діляться досвідом

Учителі НВК "Гармонія", які претендують на присвоєння вищої категорії на звань, поділились досвідом роботи.
18 бер. 2018

Інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників

вже традиційно в дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводилась інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників. Вихованці виконували різноманітні завдання у малюнковій тестовій формі, спрямовані на виявлення у дошкільнят: рівня сформованості уміння співвідносити предмети між собою, знаходити спільне та відмінне, групувати їх, виявляти протилежні за своїми властивостями предмети; знань про навколишній світ; умінь у здійсненні звукового аналізу слів; рівня розвитку математичних здібностей, логічного мислення, уважності і кмітливості.
28 лют. 2018

Конкурс "Нумо,дівчата"

Конкурс "Нумо,дівчата" в НВК"Гармонія".Весело,цікаво і пізнавально .

Змагання юних рятувальників поежників

12 квіт. 2019
«Підлітковий вік. Світ взаємин»
Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

5 квіт. 2019
Тиждень музичного мистецтва
організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)

3 квіт. 2019