Світлина від Андріани Васильєвої.

18 квіт. 2019

Тренінг з вихователями дошкільних груп

Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників

12 квіт. 2019

«Підлітковий вік. Світ взаємин»

Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.
5 квіт. 2019

Тиждень музичного мистецтва

організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)
3 квіт. 2019

Озеленення нового корпусу

За сприяння народного депутата України Віктора Івановича Балоги було озеленено територію нового корпусу НВК "Гармонія"
29 бер. 2019

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької літератури

У рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги було проведено такі заходи: Книжкова виставка "Книги мого дитинства" Вернісаж дитячих малюнків "Прочитав-намалював" Творча майстерня "Закладка книжкова-помічниця чудова" Книжкова виставка "Мудрість книг об'єднує родину" Круглий стіл"Читання як задоволення"
25 бер. 2019

Алло, шукаємо таланти ! 5-11 класи

Продовження конкурсу "Алло, шукаємо таланти" між учнями 5-7 та 8-11 класів
21 бер. 2019

Алло, шукаємо таланти ! 1-4 класи

19 та 20 березня у НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс дитячої творчості "Алло, шукаємо таланти" між учнями 1-2 та 3-4 класів. Учні, вчителі та батьки старанно готувались: підбирали костюми, пісні, танці. Журі відмитило талановитих учнів у таких номінаціях:"Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистециво", "Оригінальний жанр", "Майстер слова", "Яскраві костюми" та нагородили їх грамотами.
12 бер. 2019

80-а річниця проголошення Карпатської України.

Відзначаємо 80-у річницю проголошення Карпатської України.Урок-семінар разом з учнями 10-го класу проводить Соляник Марія Юріївна.
9 бер. 2019

Шевченкові дні

Відзначаємо з учнями День народження Тараса Шевченка.

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.