Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

15 лист. 2018

Заняття гуртка "Юний захисник Вітчизни"

Цікаво та змістовно проходять заняття гуртка"Юний захисник Вітчизни",які проводить педагог - організатор комплексу Боричок М.В.
12 лист. 2018

Традиційна виставка в дошкільному підрозділі осінніх композицій

Традиційна виставка в НВК «Гармонія» осінніх композицій радувала і надихала присутніх у дошкільному підрозділі комплексу. Чудові композиції виготовлені разом з батьками із овочів, фруктів, грибів, квітів та різноманітного природного матеріалу прикрашали дошкільні групи … А ще цікаві, смішні, яскраві, казкові – за що й були нагороджені різними номінаціями всі групи: «Оригінальний букет», «Осінні чари», «Квітковий бум», « Яскраві барви Осені», «Фруктовий рай», «Овочеві фантазії», «Сімейка грибочків», « Осіння казка»….
11 лист. 2018

День Святого Мартина

День Святого Мартина в Мукачеві. Учні НВК"Гармонія" беруть участь у святковій ході.
7 лист. 2018

Виховна година в ігровій формі.

Виховна година в ігровій формі. З метою покращення згуртованості учнів у 7-Б класі класним керівником Сабов Л.А. та шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. було проведено інтерактивне заняття.
6 лист. 2018

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

Всі класи підготували до конкурсу неймовірно гарні ліхтарики.Висловлюю подяку учням і батькам
31 жовт. 2018

Осінні ранки у дошкільнят

Чудовий осінній ярмарок відбувся в НВК «Гармонія» Дошкільнята зуміли здивувати присутніх феєричними, сповненими яскравих барв, дивовижними виступами.
30 жовт. 2018

У гості Казка завітала

Казка в гості завітала в НВК "Гармонія" Конкурс розпочали найменші дошкільники середніх груп. Маленьким акторам своєю грою вдалося зацікавити та розсмішити глядачів. Старші дошкільнята НВК «Гармонія» показали справжній майстер-клас . Дивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки зачаровані від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі у захваті!!! Неперевершено…
12 жовт. 2018

Військово-патріотична гра "Гвардія"

В Мукачівському НВК "Гармонія" відбулась військово-патріотична гра "Гвардія" між учнями 8-11 класів. Учасники змагались на таких етапах: 1. Кидання м'ячика 2. Розпалювання багаття 3. Стрільба 4. Підтягування 5. Переправа потерпілого
11 жовт. 2018

Ярмарок "Дари осені"

9 жовтня у НВК "Гармонія" відбувся ярмарок "Дари осені"
21 вер. 2018

День МИРУ

День Миру у дошкільнят НВК «Гармонія» Весело з повагою і добротою приймали Голуба Миру малюки. Дошкільнята виготовляли голубів і малювали Мир - як щасливе майбутнє, у якому вони живуть у мирній Україні!!!

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"