Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

15 лют. 2019

Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"

1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"
16 січ. 2019

В гості з колядою

З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.
11 січ. 2019

Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"

10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.
19 груд. 2018

Св. Миколай в НВК "Гармонія"

до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)
12 груд. 2018

Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади

Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
10 груд. 2018

Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018

10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А
7 груд. 2018

Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
6 груд. 2018

Ярмарка солодощів 2018

Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.
2 груд. 2018

День боротьби зі СНІДом

У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"
17 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"