Світлина від Андріани Васильєвої.

8 вер. 2019

Фотовиставка "Мої веселі канікули"

В перший тиждень навчання в НВК "Гармонія"відбулася фотовиставка під назвою "Мої веселі канікули".Учні радо ділилися враженнями і фото свого літнього відпочинку!
29 серп. 2019

ПЕДРАДА

29 серпень
15 серп. 2019

Скоро школа!

У НВК "Гармонія" відбулись батьківські збори майбутніх першокласників. Провели іх вчителі Попп Ганна Михайлівна, Романтовська Надія Анатолівна та Боричок Мирослава Валерівна. Батьки отримали важливі настанови щодо підготовки дітей до школи.
3 черв. 2019

НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019

Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019

ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки

Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019

Підготовка зі стрільби.

Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"
18 квіт. 2019

День цивільного захисту

Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.