1 лютого 2019 року

відбудеться сімейно-спортивне свято

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Участь беруть команди 5-6 класів.

Початок о 15.00

3 вер. 2018

Пролунав перший дзвоник!

Вітаємо всіх школярів з початком нового навчального року.
26 черв. 2018

Про перевід учнів до наступних класів

НАКАЗ "Про затвердження рішення педагогічної ради від 01.06.2018"
25 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 07 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
25 черв. 2018

НАКАЗ "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"

НАКАЗ від 20 червня "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"
1 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 01 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
17 трав. 2018

Випускний у дошкільнят

Зворушливо та урочисто були проведені в НВК «Гармонія» зіркові церемонії вручення дипломів Випускникам старших груп про здобуття дошкільної освіти. «В добру путь!» «В добрий час!», «Вітаємо!»
5 трав. 2018

Про конкурсний відбір підручників 5-10 класів

додаток 2
3 трав. 2018

День відкритих дверей - дошкільна ланка

Батьки вихованців дошкільних груп НВК «Гармонія» охоче та з радістю відвідували заняття під час «Дня відкритих дверей». Завдяки проведеному Дню батьки отримали необхідний досвід щодо виховання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.
14 квіт. 2018

Весняна толока

Колектив дошкільного підрозділу НВК «Гармонія» активно долучився до весняної толоки. Насолоджуючись чудовим весняним днем разом з вихованцями, працівники прибирали та впорядковували територію закладу. З великим ентузіазмом вчителі та учні 1-4 класів прибирали територію в саду комплексу НВК «Гармонія». Разом працювати цікаво та весело!
4 квіт. 2018

Маленькі декламатори

у дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводився конкурс маленьких декламаторів «Майстер слова». Учасиками конкурсу були вихованці середніх та старших груп. Юні читці охоче виступали, декламували свої улюблені вірші. Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами. Журі намагалося справедливо оцінити майстерність кожного. Всі учасники були нагороджені грамотами в різних номінаціях /за виконавську майстерність, за творчий задум, за сценічний образ, за артистизм…/

15 лют. 2019
Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"
1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

16 січ. 2019
В гості з колядою
З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.

11 січ. 2019
Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

19 груд. 2018
Св. Миколай в НВК "Гармонія"
до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А