Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

5 квіт. 2019

Тиждень музичного мистецтва

організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)
3 квіт. 2019

Озеленення нового корпусу

За сприяння народного депутата України Віктора Івановича Балоги було озеленено територію нового корпусу НВК "Гармонія"
29 бер. 2019

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької літератури

У рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги було проведено такі заходи: Книжкова виставка "Книги мого дитинства" Вернісаж дитячих малюнків "Прочитав-намалював" Творча майстерня "Закладка книжкова-помічниця чудова" Книжкова виставка "Мудрість книг об'єднує родину" Круглий стіл"Читання як задоволення"
25 бер. 2019

Алло, шукаємо таланти ! 5-11 класи

Продовження конкурсу "Алло, шукаємо таланти" між учнями 5-7 та 8-11 класів
21 бер. 2019

Алло, шукаємо таланти ! 1-4 класи

19 та 20 березня у НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс дитячої творчості "Алло, шукаємо таланти" між учнями 1-2 та 3-4 класів. Учні, вчителі та батьки старанно готувались: підбирали костюми, пісні, танці. Журі відмитило талановитих учнів у таких номінаціях:"Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистециво", "Оригінальний жанр", "Майстер слова", "Яскраві костюми" та нагородили їх грамотами.
12 бер. 2019

80-а річниця проголошення Карпатської України.

Відзначаємо 80-у річницю проголошення Карпатської України.Урок-семінар разом з учнями 10-го класу проводить Соляник Марія Юріївна.
9 бер. 2019

Шевченкові дні

Відзначаємо з учнями День народження Тараса Шевченка.
7 бер. 2019

Святковий концерт до Дня 8-го березня

...
1 бер. 2019

"Нумо, дівчата"

Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню
27 лют. 2019

Семінар-практикум вчителів фізики

27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"