Світлина від Андріани Васильєвої.

22 жовт. 2019

Захід "Український рушник"

Цікавий захід про український рушник Студенти для учнів 3-4 класів
11 жовт. 2019

Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019

З метою вшанування мужності та героїзму захисників України,військових традицій,сприяння зміцненню патріотично го духу,розвитку національних військових традицій серед учнів школи.11 жовтня в НВК"Гармонія" відбулась військово-патріотична гра"Гвардія"приурочена до Дня Захисника України.Учні 8-11класів змагалися у спритності та влучності.
9 жовт. 2019

Ярмарок "Дари осені"

9 жовт. 2019

НУШ 2 клас цікаві уроки

Українська мова. "Досліджую слова з ненаголошеними - е , -и" з використанням лего. Я досліджую світ. Розвиваємо критичне мислення Використовуємо куб Блума.
8 жовт. 2019

Збір макулатури

8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.
3 жовт. 2019

Святковий концерт для педагогів комплексу.

3 жовтня 11 клас урочисто привітав усіх педагогів комплексу з професійним святом - Днем учителя.
27 вер. 2019

День дошкілля

День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!
20 вер. 2019

Капсула часу для випускників 2040 року

З нагоди святкування всесвітнього Дня Миру випускники НВК Гармонія залишили капсулу часу для випускників 2040 року з побажаннями світлого майбутнього і мирного неба.
20 вер. 2019

20 вересня - ДЕНЬ МИРУ

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. І це в особливий спосіб роблять діти, виборюючи мир – творчістю! Адже найбільше у світі щастя – це МИР!
13 вер. 2019

НУШ "Ранкове коло"

Ранкові зустрічі першокласників в НВК «Гармонія», створюють позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі.

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.