1 бер. 2019

Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню
27 лют. 2019

Семінар-практикум вчителів фізики

27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.
15 лют. 2019

Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"

1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"
16 січ. 2019

В гості з колядою

З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.
11 січ. 2019

Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"

10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.
19 груд. 2018

Св. Миколай в НВК "Гармонія"

до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)
12 груд. 2018

Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади

Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
10 груд. 2018

Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018

10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А
7 груд. 2018

Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
6 груд. 2018

Ярмарка солодощів 2018

Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

Змагання юних рятувальників поежників

12 квіт. 2019
«Підлітковий вік. Світ взаємин»
Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

5 квіт. 2019
Тиждень музичного мистецтва
організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)

3 квіт. 2019