1 лютого 2019 року

відбудеться сімейно-спортивне свято

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Участь беруть команди 5-6 класів.

Початок о 15.00

15 лист. 2018

Заняття гуртка "Юний захисник Вітчизни"

Цікаво та змістовно проходять заняття гуртка"Юний захисник Вітчизни",які проводить педагог - організатор комплексу Боричок М.В.
12 лист. 2018

Традиційна виставка в дошкільному підрозділі осінніх композицій

Традиційна виставка в НВК «Гармонія» осінніх композицій радувала і надихала присутніх у дошкільному підрозділі комплексу. Чудові композиції виготовлені разом з батьками із овочів, фруктів, грибів, квітів та різноманітного природного матеріалу прикрашали дошкільні групи … А ще цікаві, смішні, яскраві, казкові – за що й були нагороджені різними номінаціями всі групи: «Оригінальний букет», «Осінні чари», «Квітковий бум», « Яскраві барви Осені», «Фруктовий рай», «Овочеві фантазії», «Сімейка грибочків», « Осіння казка»….
11 лист. 2018

День Святого Мартина

День Святого Мартина в Мукачеві. Учні НВК"Гармонія" беруть участь у святковій ході.
7 лист. 2018

Виховна година в ігровій формі.

Виховна година в ігровій формі. З метою покращення згуртованості учнів у 7-Б класі класним керівником Сабов Л.А. та шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. було проведено інтерактивне заняття.
6 лист. 2018

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

Всі класи підготували до конкурсу неймовірно гарні ліхтарики.Висловлюю подяку учням і батькам
31 жовт. 2018

Осінні ранки у дошкільнят

Чудовий осінній ярмарок відбувся в НВК «Гармонія» Дошкільнята зуміли здивувати присутніх феєричними, сповненими яскравих барв, дивовижними виступами.
30 жовт. 2018

У гості Казка завітала

Казка в гості завітала в НВК "Гармонія" Конкурс розпочали найменші дошкільники середніх груп. Маленьким акторам своєю грою вдалося зацікавити та розсмішити глядачів. Старші дошкільнята НВК «Гармонія» показали справжній майстер-клас . Дивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки зачаровані від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі у захваті!!! Неперевершено…
12 жовт. 2018

Військово-патріотична гра "Гвардія"

В Мукачівському НВК "Гармонія" відбулась військово-патріотична гра "Гвардія" між учнями 8-11 класів. Учасники змагались на таких етапах: 1. Кидання м'ячика 2. Розпалювання багаття 3. Стрільба 4. Підтягування 5. Переправа потерпілого
11 жовт. 2018

Ярмарок "Дари осені"

9 жовтня у НВК "Гармонія" відбувся ярмарок "Дари осені"
21 вер. 2018

День МИРУ

День Миру у дошкільнят НВК «Гармонія» Весело з повагою і добротою приймали Голуба Миру малюки. Дошкільнята виготовляли голубів і малювали Мир - як щасливе майбутнє, у якому вони живуть у мирній Україні!!!

15 лют. 2019
Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"
1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

16 січ. 2019
В гості з колядою
З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.

11 січ. 2019
Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

19 груд. 2018
Св. Миколай в НВК "Гармонія"
до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А