Світлина від Андріани Васильєвої.

28 жовт. 2016

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

27 жовтня 2016 року в НВК «Гармонія» відбувся конкурс-виставка творчих робіт «Чарівний ліхтарик», який мав на меті виховання молоді в дусі поваги до рідного міста, народних звичаїв і традицій.
26 жовт. 2016

Наступного тижня розпочнуться канінули

В школах Мукачеві з наступного тижня розпочнуться канінули
25 жовт. 2016

«День відкритих дверей» у дошкільному підрозділі.

10 по 22 жовтня 2016р. було проведено « День відкритих дверей» з показом відкритих занять та режимних моментів у кожній віковій групі для батьків вихованців
18 жовт. 2016

Головою ради директорів навчальних закладів обрано Михайла Мотильчака

В Мукачеві обрано нового очільника ради директорів навчальних закладів.
17 жовт. 2016

Вітаємо з прекрасним ювілем директора НВК "Гармонія" .

Шановний Михайле Андрійовичу! Щиро вітаємо Вас, з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя,злагоди, достатку та здійснення всіх заповітних мрій та бажань.
29 вер. 2016

День учителя- 2016

30 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» відбулися урочистості до Дня вчителя.
20 вер. 2016

Зустріч із патрульною поліцією

У вересні 2016 року в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі», відбулися зустрічі учнів НВК «Гармонії» (1-11 класи) з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Учні комплексу мали змогу поспілкуватися з представниками нової поліції, дізнатися про особливості їх роботи та згадати правила поведінки на дорозі.
12 вер. 2016

Конкурс малюнку «Ми найкращі пішоходи».

12 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі» між учнями 1-4 класів було проведено конкурс малюнку на тему «Ми найкращі пішоходи».
1 вер. 2016

1 Вересня - День знань!

Сьогодні, у всіх школах міста для школярів пролунав перший дзвоник.
31 серп. 2016

Історія

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» створений в 2001 році для втілення в життя освітньої концепції безперервного навчання, виховання і розвитку дітей віком від 2 до 17 років.

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.