26 жовт. 2016

Наступного тижня розпочнуться канінули

В школах Мукачеві з наступного тижня розпочнуться канінули
25 жовт. 2016

«День відкритих дверей» у дошкільному підрозділі.

10 по 22 жовтня 2016р. було проведено « День відкритих дверей» з показом відкритих занять та режимних моментів у кожній віковій групі для батьків вихованців
18 жовт. 2016

Головою ради директорів навчальних закладів обрано Михайла Мотильчака

В Мукачеві обрано нового очільника ради директорів навчальних закладів.
17 жовт. 2016

Вітаємо з прекрасним ювілем директора НВК "Гармонія" .

Шановний Михайле Андрійовичу! Щиро вітаємо Вас, з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя,злагоди, достатку та здійснення всіх заповітних мрій та бажань.
29 вер. 2016

День учителя- 2016

30 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» відбулися урочистості до Дня вчителя.
20 вер. 2016

Зустріч із патрульною поліцією

У вересні 2016 року в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі», відбулися зустрічі учнів НВК «Гармонії» (1-11 класи) з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Учні комплексу мали змогу поспілкуватися з представниками нової поліції, дізнатися про особливості їх роботи та згадати правила поведінки на дорозі.
12 вер. 2016

Конкурс малюнку «Ми найкращі пішоходи».

12 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі» між учнями 1-4 класів було проведено конкурс малюнку на тему «Ми найкращі пішоходи».
1 вер. 2016

1 Вересня - День знань!

Сьогодні, у всіх школах міста для школярів пролунав перший дзвоник.
31 серп. 2016

Історія

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» створений в 2001 році для втілення в життя освітньої концепції безперервного навчання, виховання і розвитку дітей віком від 2 до 17 років.

11 жовт. 2019
Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019
З метою вшанування мужності та героїзму захисників України,військових традицій,сприяння зміцненню патріотично го духу,розвитку національних військових традицій серед учнів школи.11 жовтня в НВК"Гармонія" відбулась військово-патріотична гра"Гвардія"приурочена до Дня Захисника України.Учні 8-11класів змагалися у спритності та влучності.

9 жовт. 2019
Ярмарок "Дари осені"

9 жовт. 2019
НУШ 2 клас цікаві уроки
Українська мова. "Досліджую слова з ненаголошеними - е , -и" з використанням лего. Я досліджую світ. Розвиваємо критичне мислення Використовуємо куб Блума.

8 жовт. 2019
Збір макулатури
8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.

3 жовт. 2019
Святковий концерт для педагогів комплексу.
3 жовтня 11 клас урочисто привітав усіх педагогів комплексу з професійним святом - Днем учителя.

27 вер. 2019
День дошкілля
День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!