28 лист. 2016

Благодійна акція "Ярмарка солодощів"

1 грудня 2016 року в нвк Гармонія відбудеться благодійна акція "Ярмарка солодощів".Вилучені кошти будуть передані для допомоги українським військовим
25 лист. 2016

Свідомий вибір професії.

Цікавим профорієнтаційним уроком відзначився навчальний день 25 листопада 2016 року в НВК "Гармонія", де прийняли участь учні 9 класів, класні керівники та керівництво школи.
23 лист. 2016

В НВК «Гармонія» зводять нову котельню

Вона працюватиме на альтернативних видах опалення – відходах деревообробної промисловості. Працівники підрядної організації вже звели фундамент та стіни котельні. Роботи буде завершено до кінця цього року, тоді вже й запрацює нова котельня. На облаштування нової котельні з міського бюджету буде виділено 1 млн. 464 тис. гривень. Інформує Мукачівська міськрада.
23 лист. 2016

Школярі відпочиватимуть на канікулах майже весь січень

В Мукачеві школярі у січні підуть на канікули
14 лист. 2016

Показові заняття про правил дорожнього руху

«Ігрові технології в навчанні дітей дошкільного віку правил дорожнього руху» показові заняття
11 лист. 2016

Переможці Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

10 листопада пройшов Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика в 3-х та 4-х класах .
11 лист. 2016

Результати олімпіад в 5-11 класах

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.
7 лист. 2016

Виставка розмальовок Св. Мартин

Сьогодні у дошкільному підрозділі проходила виставка розмальовок до "Свята Св. Мартина". Найкращі роботи були відібрані на міський конкурс.
4 лист. 2016

Свято Осені та веселий ярмарок в садку.

Ось і настала золота осінь. Як же ж гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти й співати від цієї краси!
28 жовт. 2016

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

27 жовтня 2016 року в НВК «Гармонія» відбувся конкурс-виставка творчих робіт «Чарівний ліхтарик», який мав на меті виховання молоді в дусі поваги до рідного міста, народних звичаїв і традицій.

11 жовт. 2019
Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019
З метою вшанування мужності та героїзму захисників України,військових традицій,сприяння зміцненню патріотично го духу,розвитку національних військових традицій серед учнів школи.11 жовтня в НВК"Гармонія" відбулась військово-патріотична гра"Гвардія"приурочена до Дня Захисника України.Учні 8-11класів змагалися у спритності та влучності.

9 жовт. 2019
Ярмарок "Дари осені"

9 жовт. 2019
НУШ 2 клас цікаві уроки
Українська мова. "Досліджую слова з ненаголошеними - е , -и" з використанням лего. Я досліджую світ. Розвиваємо критичне мислення Використовуємо куб Блума.

8 жовт. 2019
Збір макулатури
8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.

3 жовт. 2019
Святковий концерт для педагогів комплексу.
3 жовтня 11 клас урочисто привітав усіх педагогів комплексу з професійним святом - Днем учителя.

27 вер. 2019
День дошкілля
День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!