11 лист. 2016

Результати олімпіад в 5-11 класах

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.
7 лист. 2016

Виставка розмальовок Св. Мартин

Сьогодні у дошкільному підрозділі проходила виставка розмальовок до "Свята Св. Мартина". Найкращі роботи були відібрані на міський конкурс.
4 лист. 2016

Свято Осені та веселий ярмарок в садку.

Ось і настала золота осінь. Як же ж гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти й співати від цієї краси!
28 жовт. 2016

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

27 жовтня 2016 року в НВК «Гармонія» відбувся конкурс-виставка творчих робіт «Чарівний ліхтарик», який мав на меті виховання молоді в дусі поваги до рідного міста, народних звичаїв і традицій.
26 жовт. 2016

Наступного тижня розпочнуться канінули

В школах Мукачеві з наступного тижня розпочнуться канінули
25 жовт. 2016

«День відкритих дверей» у дошкільному підрозділі.

10 по 22 жовтня 2016р. було проведено « День відкритих дверей» з показом відкритих занять та режимних моментів у кожній віковій групі для батьків вихованців
18 жовт. 2016

Головою ради директорів навчальних закладів обрано Михайла Мотильчака

В Мукачеві обрано нового очільника ради директорів навчальних закладів.
17 жовт. 2016

Вітаємо з прекрасним ювілем директора НВК "Гармонія" .

Шановний Михайле Андрійовичу! Щиро вітаємо Вас, з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя,злагоди, достатку та здійснення всіх заповітних мрій та бажань.
29 вер. 2016

День учителя- 2016

30 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» відбулися урочистості до Дня вчителя.
20 вер. 2016

Зустріч із патрульною поліцією

У вересні 2016 року в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі», відбулися зустрічі учнів НВК «Гармонії» (1-11 класи) з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Учні комплексу мали змогу поспілкуватися з представниками нової поліції, дізнатися про особливості їх роботи та згадати правила поведінки на дорозі.

21 бер. 2019
Алло, шукаємо таланти ! 1-4 класи
19 та 20 березня у НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс дитячої творчості "Алло, шукаємо таланти" між учнями 1-2 та 3-4 класів. Учні, вчителі та батьки старанно готувались: підбирали костюми, пісні, танці. Журі відмитило талановитих учнів у таких номінаціях:"Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистециво", "Оригінальний жанр", "Майстер слова", "Яскраві костюми" та нагородили їх грамотами.

12 бер. 2019
80-а річниця проголошення Карпатської України.
Відзначаємо 80-у річницю проголошення Карпатської України.Урок-семінар разом з учнями 10-го класу проводить Соляник Марія Юріївна.

9 бер. 2019
Шевченкові дні
Відзначаємо з учнями День народження Тараса Шевченка.

7 бер. 2019
Святковий концерт до Дня 8-го березня
...

1 бер. 2019
"Нумо, дівчата"
Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню

27 лют. 2019
Семінар-практикум вчителів фізики
27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.