15 груд. 2016

Учні НВК "Гармонія" влаштували "Ярмарку солодощів" у підтримку військових АТО

1 грудня 2016 року в НВК "Гармонія" було проведено благодійну акцію - "Ярмарка солодощів", ініціаторами якої стали учні закладу.
6 груд. 2016

Конкурс-виставка"Ялинковий вернісаж"

Сьогодні, 6 грудня, в нашому закладі відбувся вже традиційний конкурс-виставка"Ялинковий вернісаж". Всі, хто цього дня, побували у закладі мали змогу побачити яскраві ялинкові прикраси, чудові новорічні композиції, виготовлені учнями комплексу.
2 груд. 2016

Конкурс-виставка "Мій улюбленець".

2 грудня в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс котів та кішом Мій улюбленець. В конкурсі взяли участь домашні улюбленці учнів1-11 класів.
2 груд. 2016

"Казка в гості завітала"

У докільному підрозділі НВК "Гармонія" відбувся конкурс казок. Участь в якому взяли вихованці середніх та старих груп.
29 лист. 2016

Запрацював відремонтований спортивний зал НВК "Гармонія"

Після проведених ремонтних робіт учні НВК "Гармонія" мають можливість займатись (проводити уроки) фізкультурою в оновленому спортивному залі.
28 лист. 2016

Благодійна акція "Ярмарка солодощів"

1 грудня 2016 року в нвк Гармонія відбудеться благодійна акція "Ярмарка солодощів".Вилучені кошти будуть передані для допомоги українським військовим
25 лист. 2016

Свідомий вибір професії.

Цікавим профорієнтаційним уроком відзначився навчальний день 25 листопада 2016 року в НВК "Гармонія", де прийняли участь учні 9 класів, класні керівники та керівництво школи.
23 лист. 2016

В НВК «Гармонія» зводять нову котельню

Вона працюватиме на альтернативних видах опалення – відходах деревообробної промисловості. Працівники підрядної організації вже звели фундамент та стіни котельні. Роботи буде завершено до кінця цього року, тоді вже й запрацює нова котельня. На облаштування нової котельні з міського бюджету буде виділено 1 млн. 464 тис. гривень. Інформує Мукачівська міськрада.
23 лист. 2016

Школярі відпочиватимуть на канікулах майже весь січень

В Мукачеві школярі у січні підуть на канікули
14 лист. 2016

Показові заняття про правил дорожнього руху

«Ігрові технології в навчанні дітей дошкільного віку правил дорожнього руху» показові заняття

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників