11 лист. 2016

Результати олімпіад в 5-11 класах

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.
7 лист. 2016

Виставка розмальовок Св. Мартин

Сьогодні у дошкільному підрозділі проходила виставка розмальовок до "Свята Св. Мартина". Найкращі роботи були відібрані на міський конкурс.
4 лист. 2016

Свято Осені та веселий ярмарок в садку.

Ось і настала золота осінь. Як же ж гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти й співати від цієї краси!
28 жовт. 2016

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

27 жовтня 2016 року в НВК «Гармонія» відбувся конкурс-виставка творчих робіт «Чарівний ліхтарик», який мав на меті виховання молоді в дусі поваги до рідного міста, народних звичаїв і традицій.
26 жовт. 2016

Наступного тижня розпочнуться канінули

В школах Мукачеві з наступного тижня розпочнуться канінули
25 жовт. 2016

«День відкритих дверей» у дошкільному підрозділі.

10 по 22 жовтня 2016р. було проведено « День відкритих дверей» з показом відкритих занять та режимних моментів у кожній віковій групі для батьків вихованців
18 жовт. 2016

Головою ради директорів навчальних закладів обрано Михайла Мотильчака

В Мукачеві обрано нового очільника ради директорів навчальних закладів.
17 жовт. 2016

Вітаємо з прекрасним ювілем директора НВК "Гармонія" .

Шановний Михайле Андрійовичу! Щиро вітаємо Вас, з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя,злагоди, достатку та здійснення всіх заповітних мрій та бажань.
29 вер. 2016

День учителя- 2016

30 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» відбулися урочистості до Дня вчителя.
20 вер. 2016

Зустріч із патрульною поліцією

У вересні 2016 року в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі», відбулися зустрічі учнів НВК «Гармонії» (1-11 класи) з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Учні комплексу мали змогу поспілкуватися з представниками нової поліції, дізнатися про особливості їх роботи та згадати правила поведінки на дорозі.

Класна оцінка

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А

7 груд. 2018
Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

6 груд. 2018
Ярмарка солодощів 2018
Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

2 груд. 2018
День боротьби зі СНІДом
У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"

17 лист. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".