1 лютого 2019 року

відбудеться сімейно-спортивне свято

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Участь беруть команди 5-6 класів.

Початок о 15.00

23 лист. 2016

В НВК «Гармонія» зводять нову котельню

Вона працюватиме на альтернативних видах опалення – відходах деревообробної промисловості. Працівники підрядної організації вже звели фундамент та стіни котельні. Роботи буде завершено до кінця цього року, тоді вже й запрацює нова котельня. На облаштування нової котельні з міського бюджету буде виділено 1 млн. 464 тис. гривень. Інформує Мукачівська міськрада.
23 лист. 2016

Школярі відпочиватимуть на канікулах майже весь січень

В Мукачеві школярі у січні підуть на канікули
14 лист. 2016

Показові заняття про правил дорожнього руху

«Ігрові технології в навчанні дітей дошкільного віку правил дорожнього руху» показові заняття
11 лист. 2016

Переможці Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

10 листопада пройшов Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика в 3-х та 4-х класах .
11 лист. 2016

Результати олімпіад в 5-11 класах

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.
7 лист. 2016

Виставка розмальовок Св. Мартин

Сьогодні у дошкільному підрозділі проходила виставка розмальовок до "Свята Св. Мартина". Найкращі роботи були відібрані на міський конкурс.
4 лист. 2016

Свято Осені та веселий ярмарок в садку.

Ось і настала золота осінь. Як же ж гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти й співати від цієї краси!
28 жовт. 2016

Конкурс «Чарівний ліхтарик»

27 жовтня 2016 року в НВК «Гармонія» відбувся конкурс-виставка творчих робіт «Чарівний ліхтарик», який мав на меті виховання молоді в дусі поваги до рідного міста, народних звичаїв і традицій.
26 жовт. 2016

Наступного тижня розпочнуться канінули

В школах Мукачеві з наступного тижня розпочнуться канінули
25 жовт. 2016

«День відкритих дверей» у дошкільному підрозділі.

10 по 22 жовтня 2016р. було проведено « День відкритих дверей» з показом відкритих занять та режимних моментів у кожній віковій групі для батьків вихованців

15 лют. 2019
Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"
1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

16 січ. 2019
В гості з колядою
З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.

11 січ. 2019
Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

19 груд. 2018
Св. Миколай в НВК "Гармонія"
до НВК "Гармонії" завітав Святий Миколай)

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А