20 лют. 2017

Тиждень інформатики

З 13 по 17 лютого в комплексі проходив тиждень інформатики. Участь взяли учні 2-4 та 5-11 класів.
15 лют. 2017

«Використання коректурних таблиць в роботі з дошкільниками»

Сьогодні в дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» відбулося засідання міського методичного об'єднання вихователів ІІ -х молодших груп присвячене темі: «Використання коректурних таблиць в роботі з дошкільниками».
12 лют. 2017

Вірно вибраний життєвий шлях

З метою обізнаності старшокласників про світ професій, ознайомлення їх з кроками обрання професії , з реаліями сучасного ринку , формування у молоді готовності до побудови професійної кар’єри учні НВК «ЗОШ I-III ступенів дошкільного навчального закладу «Гармонія» завітали до Мукачівського міського центру зайнятості .
10 лют. 2017

„Учитель року – 2017”

Учасники конкурсу отримали премії та грамоти. Еліна Микуліна - «Початкова освіта», Лариса Сабов - «Музичне мистецтво». Переможцем номінації «Музичне мистецтво» визначено вчителя НВК «Гармонії» Ларису Сабов. Молодці дівчата - так тримати!!!
2 лют. 2017

«Використання коректурних таблиць в роботі з дошкільниками»

В дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводився теоретико-практичний семінар «Використання коректурних таблиць в роботі з дошкільниками». Коректурні таблиці, як і будь-які інші творчі ігри, можна використовувати під час спеціально організованої освітньої діяльності: — як засіб активізації психічних процесів і включення дітей у навчально-пізнавальну діяльність; — для уточнення знань і розширення інформаційно-пізнавального кола уявлень дошкільників.
19 січ. 2017

Весела коляда з гостями.

17 січня до нас в гості завітали дітки з ДНЗ№ 33. Разом ми дуже гарно колядували. Маленькі колядники принесли багато радості та безліч позитивних емоцій!
10 січ. 2017

Як станцію юних техніків переоблаштують в початкову ланку НВК "Гармонія" (Проект)

За словами першого заступника міського голови Ростислава Федіва, у новому закладі матимуть змогу навчатися близько 200 школярів, повідомляє Mukachevo.net.
30 груд. 2016

Новорічні ранки дошкільнят.

З 26 по 29 грудня у Дошкільній ланці НВК проходили Новорічні ранки. Багато вражень та емоцій від нашої малечі отримали всі глядачі. Неповторні костюми, веселі пісні, чудові ігри і звичайно Дід Мороз зі Снігуронькою. А головне радість та щастя в очах наших діток, вони були дуже задоволені.
20 груд. 2016

До вихованців та учнів завітав Св. Миколай

ьогодні дітвора Мукачева отримала подарунки до Дня Святого Миколая. Загалом було вручено 14 тисяч 515 святкових солодких наборів. Їх отримали всі вихованці 19 садочків, 11 шкіл та 6 НВК міста. Кошти на подарунки були виділені рішенням міської ради з бюджету міста за ініціативи міського голови Андрій Балога У школах подарунки роздавали в навчальних класах, а у дитячих садочках - у вигляді сюрпризу під час театралізованих виставах. Мукачівська міськрада
16 груд. 2016

Звіт двох спортивних клубів з фітнесу та карате

Сьогодні в НВК "Гармонію" завітав Святий Миколай! 16 грудня на базі НВК "Гармонія" відбувся звіт двох спортивних клубів з фітнесу та карате, керівниками яких являються Бабіля Крістіна та Капура Ігор. Метою цього заходу було не тільки відзвітуватися, а ще й зробити свято для дітей до дня Святого Миколая.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників