2 квіт. 2017

У дошкільнят оновлені майданчики.

Дошкільна ланка НВК "Гармонія" також активно займається весняним благоустрієм території разом з батьками та вихованцями. Після "зимової сплячки" ігрові майданчики дошкільннят знову заманюють яскравими кольорами, новими спорудами, чистими квітковими клумбами. Дирекція дякує батькам за участь та наполегливо просить мешканців Мукачева, які часто пробираються на територію садочку вночі, не ламати розваги для діток, адже вони приносять їм велику радість у цю, тепер вже теплу, пору року.
30 бер. 2017

Молоді педагогічні таланти НВК «Гармонія»

Колектив Мукачівського НВК «Гармонія» щиро вітає педагогів нашого закладу Сливку Ольгу Валеріївну, Пилип Віталію Ярославівну, Котубей Ольгу Василівну, Ребар Аліну Василівну, які взяла участь у загальноміському конкурсі "Шукаємо молоді педагогічні таланти", показали високу педагогічну майстерність.
29 бер. 2017

Весняна толока

В рамках проведення весняного місячника з благоустрою у НВК "Гармонія" продовжилася весняна толока. До прибирання території комплексу активно долучилися учні та батьки та вчителі.Всі попрацювали на славу. Пам'ятайте, тільки від нас залежить, чи буде наше місто чистим і охайним.
11 бер. 2017

Тиждень образотворчого мистецтва "Краса врятує світ"

Світ мистецтва кольоровий, і барвистий, і чудовий. Пізнавай його завжди Та цінуй і бережи.
10 бер. 2017

День поезії в дошкільнят

В НВК «Гармонія» дошкільнята відмічали День поезії. В цей день усі разом, стали частинкою того чудового свята, де панувала атмосфера дружелюбності, підтримки, творчості і натхнення. На заняттях, прогулянці та протягом дня для дошкільнят звучала поезія / розповідали казки, читали літературні твори, вірші/. В рамках цього свята був проведений конкурс читців між вихованцями середніх та старших груп. Вітаємо усіх із Міжнародним днем поезії!!! Читайте поезію – українських та світових авторів, читайте з дітьми, адже поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, призиває людину мислити образами, не дає нашій душі зачерствіти. А виразні засоби мови поезії збагачують мовлення, допомагають спілкуванню, розширюють кругозір.
7 бер. 2017

Концерт до свята 8 березня

Сьогодні, 7 березня, відбувся чудовий концерт підготовлений учнями закладу.
6 бер. 2017

"Нумо, дівчата"приурочений Міжнародному жіночому дню

в НВК Гармонія відбувся конкурс "Нумо, дівчата"приурочений Міжнародному жіночому дню. У конкурсі взяли участь команди дівчат 8-11 класів. Учасниці змагались в таких номінаціях: "Струнка фігура" " Майстриня" " Справжня господиня" "Попелюшка" "Візажист" "Модниця"
28 лют. 2017

"Алло, шукаємо таланти" 5-11 класи

23-24 лютого відбувся конкурс між 5 та 7 класами та 8-11 класами.
22 лют. 2017

"Алло, шукаємо таланти" 1-4 класи

21 лютого відбувся конкурс між 1 та 2 класами, а 22 лютого - між 3-4 класами.
20 лют. 2017

Тиждень інформатики

З 13 по 17 лютого в комплексі проходив тиждень інформатики. Участь взяли учні 2-4 та 5-11 класів.

Класна оцінка

12 груд. 2018
Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади
Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

10 груд. 2018
Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018
10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А

7 груд. 2018
Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

6 груд. 2018
Ярмарка солодощів 2018
Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.

2 груд. 2018
День боротьби зі СНІДом
У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"

17 лист. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".