Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

27 жовт. 2017

Конкурс-виставка котів і кішок "Мій улюбленець"

Сьогодні, 27.10.2017 року, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка котів і кішок "Мій улюбленець". Учасники змагались в таких номінаціях: 1. "Оригінальність" 2. "Кіт-довгожитель" 3. "Любитель поїсти" 4. "Незвичне забарвлення" 5. "Гламур" 6. "Найдовші вуса" 7. "Юніор" 8. "Вибір журі" 9. "Традиційність" 10. "Оригінальна кличка" 11. "Гран-прі" Всі учасники конкурсу були нагороджені смаколиками (кормом), який організувало учнівське самоврядування комплексу.
25 жовт. 2017

Акція "Чисте довкілля"

в рамках акції "Чисте довкілля" з метою покращення екологічного виховання учнів та прищеплення любові до природи, школярами комплексу було виготовлено годівнички для шкільного парку.
12 жовт. 2017

патріотична гра "Гвардія"

Сьогодні, 12.10.2017 року, у НВК "Гармонія" відбулась військово-патріотична гра "Гвардія", приурочена Дню захисника України. Змагання проводились між учнями 8-11 класів. Команди змагались за перемогу в таких етапах: 1. Естафета "Підйом по тривозі" 2. "Влучний кидок" 3. Розпалювання багаття 4. "Снайпер" 5. Підтягування 6. Перетягування канату Всі учасники старанна підійшли до кожного з етапу. За підсумками всіх етапів загальне командне місце: 1 місце - команда "Останні герої" 10 клас 2 місце - команда " Б.М.В." 11 клас 3 місце - "Захисники" 9-А клас 4 місце - "Титани" 8-А клас 5 місце - " Спарта" 9- Б клас 6 місце - "Непереможні" 8- Б клас
4 жовт. 2017

осінній ярмарок "Дари осені"

4 жовтня 2017 року в НВК "Гармонія" було проведено осінній ярмарок "Дари осені". В заході прийняли участь учні 1-11 класів. На ярмарку в широкому асортименті було представлено дари осені та дивовижні вироби з овочів та фруктів. Кожен клас творчо оформив свій стіл. Вилучені кошти підуть на допомогу учнівського самоврядування комплексу.
1 жовт. 2017

Тиждень дошкілля в НВК «Гармонія»

Малюють, грають, танцюють, співають, радіють – одним словом навчаються і розважаться дошкільнята не лише тепер - так постійно, але в Тиждень дошкілля більш святково.
26 вер. 2017

Навчальна евакуація

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради від 07.09.2017 #142/а2 " Про забезпечення пожежної безпеки об'єктів закладів освіти міста у осінньо-зимовий пожежнонебезпечний період 2017-2018рр." 26.09.2017р у НВК "Гармонія" була проведена навчальна евакуація, на якій практично відпрацьовано з працівниками та вихованцями закладу дії на випадок виникнення пожежі.
22 вер. 2017

Європейський тиждень мобільності

Учні НВК "Гармонія" взяли участь у велозаїзді до Європейського тижня мобільності
21 вер. 2017

ДЕНЬ МИРУ

21 вересня - Міжнародний день миру. Саме тому, цей день в НВК "Гармонія" був присвячений цій події Учні 1-11 кл. приєдналися до Всесвітньої акції "Голуб миру" прикрасивши свої класні приміщення "символом миру". Також було проведено флешмоб під гаслом "Хай буде мир"
21 вер. 2017

Дошкільнята та День миру

НВК «Гармонія» Діти України хочуть миру щоб наша країна була квітучою, багатою, щоб ми ходили в дитячий садок щоб співали солов’ї, щоб над ними було мирне і блакитне небо. Цей День дав унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.
13 вер. 2017

«Про що говорять знаки на дорозі»

Ось так сьогодні вихованці старшої 08 групи навчались, грались і закріплювали знання про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Теорія закріплена практикою завжди дає позитивні результати - «12» балів.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"