Світлина від Андріани Васильєвої.

5 січ. 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Управління освіти, молоді та спорту підвело підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Учні НВК «Гармонія» здобули 40 призових місць, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста / І місце /. Вітаємо педагогічний та учнівський колектив комплексу із здобутими результатами.
29 груд. 2017

Новорічні ранки дошкільнят

Дітки дошкільних груп НВК «Гармонія» порадували своїх батьків на Новорічному святі цікавими виступами.
26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.
26 груд. 2017

Учні 11-го класу привітали дітей ГО "Я слухаю".

23 грудня 2017 року учні 11-го класу НВК "Гармонія" разом з класним керівником Соляник М.Ю. відвідали дітей ГО "Я слухаю", привітали їх з Різдвом Христовим та новорічними святами та подарували малечі справжнє свято.
22 груд. 2017

Музична вистава "Ніч перед Різдвом"

Сьогодні учні 6-б класу презентували батькам та вчителям закладу музичну виставу"Ніч перед Різдвом".Дякуємо класному керівнику та режисеру-Сабов Ларисі Андріївні.
21 груд. 2017

У НВК "Гармонія" завітав Святий Миколай

16 груд. 2017

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія»

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія» - тісний взаємозв'язок педагогів та цілісний, послідовний і перспективний характер педагогічного процесу.
15 груд. 2017

Учні НВК "Гармонія" влаштували "Ярмарок солодощів" на допомогу воїнам АТО

7 грудня року в НВК "Гармонія" відбулась благодійна акція "Ярмарок солодощів", метою якої був збір коштів для допомоги Українській Армії. На зібрані кошти було закуплено бензопили необхідні для будівництва бліндажів у районі проведення бойових дій.
14 груд. 2017

"Подаруй посмішку дитині"

Учні НВК "Гармонія" приєднались до міської благодійної акції "Подаруй посмішку дитині", придбавши розвиваючі ігри для дітей, які перебувають в дитячій лікарні.
7 груд. 2017

Ярмарка солодощів

"Ярмарка солодощів" в НВК "Гармонія".Всі зібрані під час заходу кошти підуть на потреби Української Армії.

23 лист. 2019
Чорна сповідь твоя, Україно
Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів

22 лист. 2019
Українські дисиденти - виклик системі
У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.

12 лист. 2019
Конкурс знавців української мови.
12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!

6 лист. 2019
Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".
Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.

5 лист. 2019
Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів

1 лист. 2019
Осінні ранки дошкільнят 2019
Гості побували в Осінньому кафе /середня 06 група/ та у країні Лимонії /08 старша група/. Дошкільнята розважали всіх своїми чудовими виступами.