3 груд. 2017

Методоб’єднання вихователів І та ІІ молодших груп

Граючись навчаються молодші дошкільнята комплексу - пізнають природу через дидактичні ігри. Малятам подобаються такі ігри - вони цікаві, захоплюючі та пізнавальні.
3 груд. 2017

Учнівським самоврядуванням до Дня боротьби зі СНІДом було організовано ряд заходів

Учнівським самоврядуванням НВК "Гармонія" до Дня боротьби зі СНІДом було організовано ряд заходів: 1. Випуск стіннівок 2. Розповсюдження стрічок-символів. 3. Створення "стічки небайдужості"
1 груд. 2017

Лекція для учнів на тему "Шкільний булінг"

1 грудня 2017 року представниками соціальної служби для сім"ї та молоді управління праці та соціального захисту населення м.Мукачева було провндено лекцію для учнів 7-х і 9-х класів на тему "Шкільний булінг".
30 лист. 2017

«Казка в гості завітала» (Дошкільний підрозділ)

29.11.17 дошкільнята середніх груп НВК «Гармонія» змагались на найкращу казку, яку самі й зіграли. Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки в захваті від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі молодці!!! Наші найменші актори заслуговують на аплодисменти! Конкурс продовжили наступного дня старші дошкільнята НВК «Гармонія» і показали майстер-клас . Діти здивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Глядачі у захваті від чудової постановки казок. Молодці!!!
29 лист. 2017

Інтелектуальні ігри для дошкільнят

Вміння проблемно мислити важливо для формування майбутнього дослідника. На заняттях з математики чи в індивідуальній формі роботи, вихователі середніх та старших груп пропонують дошкільнятам систему ігрових вправ та завдань, які спонукають віднаходити нове, доводити і обгрунтовувати свій вибір, також формують уміння міркувати, логічно мислити, вчать пояснювати закономірності.
27 лист. 2017

Профорієнтаційний урок для 9-х класів

27 листопада 2017року в НВК «Гармонія» для учнів 9-х класів, спеціалістами Мукачівського міського центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок на тему: ”Свідомий вибір майбутньої професії. Критерії професійного вибору”
22 лист. 2017

Тренінг «Толерантність врятує світ!»

22 листопада 2017 року в НВК «Гармонія» з учнями 7 класу було проведено виховний захід: заняття-тренінг на тему «Толерантність врятує світ!».
12 лист. 2017

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р.

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р. НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ «Гармонія»
11 лист. 2017

Триває облаштування нового корпусу

Триває облаштування нових приміщень для НВК «Гармонії» В нових будівлях вже незабаром матимуть змогу навчатися майже 200 вихованців навчально-виховного комплексу «Гармонія» - наразі будівлю колишньої станції юних техніків завершують реконструювати. Діючу двоповерхову будівлю переобладнали: тут будуть вісім класних приміщень, замінено вікна, мережі, дах. Також добудовують й новий корпус, де буде їдальня, спортивний клас. Також проектом передбачено благоустрій території: зведуть спортивний майданчик, майданчик для гімнастичних вправ, велопарковку. Завдяки вивільненим приміщенням вНВК «Гармонії», де нині навчаються початківці, буде можливість розширити дошкільну мережу. Мукачівська міськрада
9 лист. 2017

Конкурс малюнку "Святий Мартин: історія і легенда"

В НВК «Гармонія» вихованці старших груп розмальовували малюнки "Святий Мартин: історія і легенда". Три найкращі роботи братимуть участь у ІІ етапі міського конкурсу.

11 жовт. 2019
Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019
З метою вшанування мужності та героїзму захисників України,військових традицій,сприяння зміцненню патріотично го духу,розвитку національних військових традицій серед учнів школи.11 жовтня в НВК"Гармонія" відбулась військово-патріотична гра"Гвардія"приурочена до Дня Захисника України.Учні 8-11класів змагалися у спритності та влучності.

9 жовт. 2019
Ярмарок "Дари осені"

9 жовт. 2019
НУШ 2 клас цікаві уроки
Українська мова. "Досліджую слова з ненаголошеними - е , -и" з використанням лего. Я досліджую світ. Розвиваємо критичне мислення Використовуємо куб Блума.

8 жовт. 2019
Збір макулатури
8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.

3 жовт. 2019
Святковий концерт для педагогів комплексу.
3 жовтня 11 клас урочисто привітав усіх педагогів комплексу з професійним святом - Днем учителя.

27 вер. 2019
День дошкілля
День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!