21 вер. 2017

Дошкільнята та День миру

НВК «Гармонія» Діти України хочуть миру щоб наша країна була квітучою, багатою, щоб ми ходили в дитячий садок щоб співали солов’ї, щоб над ними було мирне і блакитне небо. Цей День дав унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.
13 вер. 2017

«Про що говорять знаки на дорозі»

Ось так сьогодні вихованці старшої 08 групи навчались, грались і закріплювали знання про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Теорія закріплена практикою завжди дає позитивні результати - «12» балів.
13 вер. 2017

Конкурс малюнку «Безпека дітей на дорозі».

В рамках проведення тижня "Безпека дітей на дорозі" в НВК "Гармонія" між учнями 1-4 класів проведено конкурс-виставку малюнків на тему "Ми найкращі пішоходи"
3 лип. 2017

Списки зарахування дітей до 1-го класу НВК "Гармонія"

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста
3 лип. 2017

СПИСОК дітей, яких зараховано з 03 липня 2017 року до дошкільних навчальних закладів

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів
27 черв. 2017

НАКАЗ

Про випуск та вручення атестатів про повну загальну середню освіту учнів 11 класу НВК «Гармонія» у 2017 році
23 черв. 2017

НАКАЗ

Про видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту учнів 9 класів НВК «Гармонія» у 2017 році
22 черв. 2017

Звіт керівника закладу

22 червня 2017р. в Мукачівському НВК «Гармонія» відбувся звіт керівника закладу Мотильчака М.А.
2 черв. 2017

День здоров'я та туризму в НВК "Гармонія"

30 травня 2017 року в НВК "Гармонії" учні, батьки, вчителі зібралися разом для проведення Дня туризму. В цей день учні 5-11 класів змагались з різних туристичних дисциплін та турнірі з міні-футболу. А завдяки активній підтримці батьків кожен клас приготував страви на відкритому вогні.
26 трав. 2017

Олімпійські ігри - 2017

У дошкільнят Мукачівського НВК "Гармонія" відбулись "Олімпійські ігри - 2017"

Змагання юних рятувальників поежників

12 квіт. 2019
«Підлітковий вік. Світ взаємин»
Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

5 квіт. 2019
Тиждень музичного мистецтва
організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)

3 квіт. 2019