Звіт директора НВК "Гармонія" за 2018-2019 навчальний рік відбудеться 20 червня о 12:00 годині.

3 черв. 2019

НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

Останній дзвінок 2019

ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки

Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019

Підготовка зі стрільби.

Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"
18 квіт. 2019

День цивільного захисту

Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.
18 квіт. 2019

Тренінг з вихователями дошкільних груп

Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників

12 квіт. 2019

«Підлітковий вік. Світ взаємин»

Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

Останній дзвінок 2019

ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки