11 жовт. 2019

Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019

З метою вшанування мужності та героїзму захисників України,військових традицій,сприяння зміцненню патріотично го духу,розвитку національних військових традицій серед учнів школи.11 жовтня в НВК"Гармонія" відбулась військово-патріотична гра"Гвардія"приурочена до Дня Захисника України.Учні 8-11класів змагалися у спритності та влучності.

Ярмарок "Дари осені"

НУШ 2 клас цікаві уроки

Українська мова. "Досліджую слова з ненаголошеними - е , -и" з використанням лего. Я досліджую світ. Розвиваємо критичне мислення Використовуємо куб Блума.
8 жовт. 2019

Збір макулатури

8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.
3 жовт. 2019

Святковий концерт для педагогів комплексу.

3 жовтня 11 клас урочисто привітав усіх педагогів комплексу з професійним святом - Днем учителя.
27 вер. 2019

День дошкілля

День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!
20 вер. 2019

Капсула часу для випускників 2040 року

З нагоди святкування всесвітнього Дня Миру випускники НВК Гармонія залишили капсулу часу для випускників 2040 року з побажаннями світлого майбутнього і мирного неба.
20 вер. 2019

20 вересня - ДЕНЬ МИРУ

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. І це в особливий спосіб роблять діти, виборюючи мир – творчістю! Адже найбільше у світі щастя – це МИР!
13 вер. 2019

НУШ "Ранкове коло"

Ранкові зустрічі першокласників в НВК «Гармонія», створюють позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі.
8 вер. 2019

Фотовиставка "Мої веселі канікули"

В перший тиждень навчання в НВК "Гармонія"відбулася фотовиставка під назвою "Мої веселі канікули".Учні радо ділилися враженнями і фото свого літнього відпочинку!

11 жовт. 2019
Військово-патріотична гра"Гвардія" 2019

Ярмарок "Дари осені"

НУШ 2 клас цікаві уроки

8 жовт. 2019
Збір макулатури
8 жовтня учні НВК"Гармонія"взяли участь у зборі макулатури.

3 жовт. 2019
Святковий концерт для педагогів комплексу.

27 вер. 2019
День дошкілля
День дошкілля в НВК "Гармонія " Виховуємо та навчаємо !!!