1 жовт. 2017

Тиждень дошкілля в НВК «Гармонія»

Малюють, грають, танцюють, співають, радіють – одним словом навчаються і розважаться дошкільнята не лише тепер - так постійно, але в Тиждень дошкілля більш святково.
26 вер. 2017

Навчальна евакуація

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради від 07.09.2017 #142/а2 " Про забезпечення пожежної безпеки об'єктів закладів освіти міста у осінньо-зимовий пожежнонебезпечний період 2017-2018рр." 26.09.2017р у НВК "Гармонія" була проведена навчальна евакуація, на якій практично відпрацьовано з працівниками та вихованцями закладу дії на випадок виникнення пожежі.
22 вер. 2017

Європейський тиждень мобільності

Учні НВК "Гармонія" взяли участь у велозаїзді до Європейського тижня мобільності
21 вер. 2017

ДЕНЬ МИРУ

21 вересня - Міжнародний день миру. Саме тому, цей день в НВК "Гармонія" був присвячений цій події Учні 1-11 кл. приєдналися до Всесвітньої акції "Голуб миру" прикрасивши свої класні приміщення "символом миру". Також було проведено флешмоб під гаслом "Хай буде мир"
21 вер. 2017

Дошкільнята та День миру

НВК «Гармонія» Діти України хочуть миру щоб наша країна була квітучою, багатою, щоб ми ходили в дитячий садок щоб співали солов’ї, щоб над ними було мирне і блакитне небо. Цей День дав унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.
13 вер. 2017

«Про що говорять знаки на дорозі»

Ось так сьогодні вихованці старшої 08 групи навчались, грались і закріплювали знання про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Теорія закріплена практикою завжди дає позитивні результати - «12» балів.
13 вер. 2017

Конкурс малюнку «Безпека дітей на дорозі».

В рамках проведення тижня "Безпека дітей на дорозі" в НВК "Гармонія" між учнями 1-4 класів проведено конкурс-виставку малюнків на тему "Ми найкращі пішоходи"
3 лип. 2017

Списки зарахування дітей до 1-го класу НВК "Гармонія"

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста