26 бер. 2018

"Алло, шукаємо таланти" 2018 р

З 20 по 23 березня в НВК "Гармонія"відбувся традиційний конкурс "Алло, шукаємо таланти ", серед учнів 1-11 класів. метою якого був пошук, підтримка та заохочення юних талантів. Учні демонстрували своє вміння і здібності в таких жанрах: - Вокальне мистецтво; - хореографічне мистецтво; - Оригінальний жанр.
21 бер. 2018

Педагоги діляться досвідом

Учителі НВК "Гармонія", які претендують на присвоєння вищої категорії на звань, поділились досвідом роботи.
18 бер. 2018

Інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників

вже традиційно в дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводилась інтелектуальна олімпіада серед старших дошкільників. Вихованці виконували різноманітні завдання у малюнковій тестовій формі, спрямовані на виявлення у дошкільнят: рівня сформованості уміння співвідносити предмети між собою, знаходити спільне та відмінне, групувати їх, виявляти протилежні за своїми властивостями предмети; знань про навколишній світ; умінь у здійсненні звукового аналізу слів; рівня розвитку математичних здібностей, логічного мислення, уважності і кмітливості.
28 лют. 2018

Конкурс "Нумо,дівчата"

Конкурс "Нумо,дівчата" в НВК"Гармонія".Весело,цікаво і пізнавально .
21 лют. 2018

Візит до Нової української школи – нові підходи до навчання і викладання.

З вересня 2018 року всі 1-ші класи навчатимуться за новим Стандартом, який 21 лютого 2018 року затвердив Кабмін України. Чинадіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів - один з навчальних закладів області, де впроваджено пілотний проект НУШ. З метою ознайомлення з новою методикою та підходами до проведення уроків, які передбачає Нова українська школа, дирекцією НВК "Гармонія" було організовано візит до цього закладу. Своїм досвідом поділилися вчителі перших класів Чинадіївської ЗОШ, також познайомили нас з організацією освітнього середовища, модельною програмою та навчально-методичним забезпеченням. Цей досвід роботи стане в нагоді вчителям НВК з 1 вересня.
21 лют. 2018

Навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури

Сьогодні, в НВК "Гармонія" було проведено навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури. Тема семінару: "Від креативного вчителя - до креативних учнів". В процесі семінару було згадано історію закладу, розгядалось науково-теоретичне питання креативності вчителя, а закріпилося все заняттям-тренінгом.
20 лют. 2018

Зустріч з представниками патрульної поліції.

20 лютого 2018р.учні початкових класів НВК"Гармонія" зустрілися з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Бесіда про дотримання правил вуличного руху та способів поведінки в екстримальних ситуаціях викликала жвавий інтерес в дітей.
2 лют. 2018

НВК «Гармонія» відвідали військовослужбовці.

Керівництво та військовослужбовці “зенітки” відвідали юних волонтерів з Мукачівської НВК “Гармонія”
26 січ. 2018

«Тато, мама, я - спортивна сім’я »

В НВК «Гармонія» - «Тато, мама, я - спортивна сім’я » Усі учасники змагалися з великим задоволенням. Батьки були у захваті від свята, адже змогли не тільки поспостерігати за своїми дітьми, а й бути активними учасниками і допомогли їм здобути перемогу. Такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя серед родин. Адже, саме в сім’ї дорослі повинні долучати своїх дітей до занять спортом.
25 січ. 2018

Триває реконструкція будівлі 3 корпусу

В Мукачеві триває реконструкція будівлі для НВК "Гармонії" Проектом передбачено реконструкцію існуючого корпусу та одноповерхову прибудову з благоустроєм території. Наразі проводять роботи: - прокладання зовнішніх теплових мереж та прокладання зовнішньої каналізації. - влаштування внутрішніх перегородок - встановлення металопластикових дверей міжкімнатних та вхідних - оздоблення приміщень існуючої будівлі - прокладання внутрішньої електропроводки по прибудованій будівлі. Роботи виконуються згідно проекту ММКП "Мукачевопроект"