12 груд. 2018

Подарунки для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади

Учні Мукачівського НВК "Гармонія" організували і провели благодійну акцію "Ярмарок солодощів", до якої залюбки долучились батьки та педагоги закладу. На виручені кошти закуплено електрогенератор та бензопилу, які сьогодні були відправлені на передову бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.
10 груд. 2018

Конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж" 2018

10 грудня 2018 року в НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс-виставка новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж". Журі розподілило місця наступним чином: Початкова ланка: І місце - 1-А, 1-Б ІІ місце - 2-Б ІІІ місце - 2-А, 4-Б Старша ланка: І місце - 7-Б ІІ місце - 6-А, 6-Б ІІІ місце - 5-А
7 груд. 2018

Педагогічна рада "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"

Засідання педагогічної ради 7 грудня 2018 року, відповідно до плану роботи закладу на 2018-2019 навчальний рік, було проведено засідання педагогічної ради. Активно, у формі дискусії пройшло обговорення питання "Мотивація навчальної діяльності - необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості"
6 груд. 2018

Ярмарка солодощів 2018

Сьогодні в НВК "Гармонія" було проведено "Ярмарок солодощів".Всі виручені кошти підуть на підтримку наших воїнів.Адже,саме завдяки їм ми можемо спокійно вчитися,працювати і насолоджуватися смачною випічкою.Дякуємо учням,їх батькам та вчителям.Слава Україні.
2 груд. 2018

День боротьби зі СНІДом

У Мукачівському НВК "Гармонія" відзначили День боротьби зі СНІДом. Протягом дня учнівським самоврядуванням було проведено ряд заходів: 1. Розповсюдження "стрічки" - символу СНІДу 2. Випуск стінгазет 3. Проведення лекцій про СНІД у таких класах: 7б, 8а, 9а, 9б 4. Акція "СНІДу - Ні"
17 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

з 12 по 16 листопада в закладі були проведені заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники так класоводи провели урок "Безпека на дорозі - безпека життя". організували піші прогулянки по місту, метою набуття практичних навичок дотримання правил дорожнього руху. Серед учів 1-4 класів проведено виставку-конкурс малюнків "Я-пішоход".
15 лист. 2018

Заняття гуртка "Юний захисник Вітчизни"

Цікаво та змістовно проходять заняття гуртка"Юний захисник Вітчизни",які проводить педагог - організатор комплексу Боричок М.В.
12 лист. 2018

Традиційна виставка в дошкільному підрозділі осінніх композицій

Традиційна виставка в НВК «Гармонія» осінніх композицій радувала і надихала присутніх у дошкільному підрозділі комплексу. Чудові композиції виготовлені разом з батьками із овочів, фруктів, грибів, квітів та різноманітного природного матеріалу прикрашали дошкільні групи … А ще цікаві, смішні, яскраві, казкові – за що й були нагороджені різними номінаціями всі групи: «Оригінальний букет», «Осінні чари», «Квітковий бум», « Яскраві барви Осені», «Фруктовий рай», «Овочеві фантазії», «Сімейка грибочків», « Осіння казка»….
11 лист. 2018

День Святого Мартина

День Святого Мартина в Мукачеві. Учні НВК"Гармонія" беруть участь у святковій ході.
7 лист. 2018

Виховна година в ігровій формі.

Виховна година в ігровій формі. З метою покращення згуртованості учнів у 7-Б класі класним керівником Сабов Л.А. та шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. було проведено інтерактивне заняття.