15 серп. 2019

Скоро школа!

У НВК "Гармонія" відбулись батьківські збори майбутніх першокласників. Провели іх вчителі Попп Ганна Михайлівна, Романтовська Надія Анатолівна та Боричок Мирослава Валерівна. Батьки отримали важливі настанови щодо підготовки дітей до школи.
3 черв. 2019

НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019

Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019

ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки

Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.

22 квіт. 2019

Підготовка зі стрільби.

Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"
18 квіт. 2019

День цивільного захисту

Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.
18 квіт. 2019

Тренінг з вихователями дошкільних груп

Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників