27 лист. 2017

Профорієнтаційний урок для 9-х класів

27 листопада 2017року в НВК «Гармонія» для учнів 9-х класів, спеціалістами Мукачівського міського центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок на тему: ”Свідомий вибір майбутньої професії. Критерії професійного вибору”
22 лист. 2017

Тренінг «Толерантність врятує світ!»

22 листопада 2017 року в НВК «Гармонія» з учнями 7 класу було проведено виховний захід: заняття-тренінг на тему «Толерантність врятує світ!».
12 лист. 2017

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р.

Інформація щодо використання бюджетних коштів за Жовтень 2017 р. НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ «Гармонія»
11 лист. 2017

Триває облаштування нового корпусу

Триває облаштування нових приміщень для НВК «Гармонії» В нових будівлях вже незабаром матимуть змогу навчатися майже 200 вихованців навчально-виховного комплексу «Гармонія» - наразі будівлю колишньої станції юних техніків завершують реконструювати. Діючу двоповерхову будівлю переобладнали: тут будуть вісім класних приміщень, замінено вікна, мережі, дах. Також добудовують й новий корпус, де буде їдальня, спортивний клас. Також проектом передбачено благоустрій території: зведуть спортивний майданчик, майданчик для гімнастичних вправ, велопарковку. Завдяки вивільненим приміщенням вНВК «Гармонії», де нині навчаються початківці, буде можливість розширити дошкільну мережу. Мукачівська міськрада
9 лист. 2017

Конкурс малюнку "Святий Мартин: історія і легенда"

В НВК «Гармонія» вихованці старших груп розмальовували малюнки "Святий Мартин: історія і легенда". Три найкращі роботи братимуть участь у ІІ етапі міського конкурсу.
7 лист. 2017

Конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик"

Сьогодні у НВК "ГАРМОНІЯ" відбувся конкурс-виставка "Чарівний ліхтарик" приурочений Дню Святого Мартина. Учні дуже старанно підготувались до конкурсу, виготовили оригінальні вироби.
6 лист. 2017

«Дні відкритих дверей»

В НВК «Гармонія» були проведені «Дні відкритих дверей» з метою залучення батьків до освітнього процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей. Були організовані: показові заняття по різних лініях розвитку, виставки дитячих робіт, художньої літературатури для дітей дошкільного віку. День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин наших вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці.
27 жовт. 2017

Конкурс-виставка котів і кішок "Мій улюбленець"

Сьогодні, 27.10.2017 року, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка котів і кішок "Мій улюбленець". Учасники змагались в таких номінаціях: 1. "Оригінальність" 2. "Кіт-довгожитель" 3. "Любитель поїсти" 4. "Незвичне забарвлення" 5. "Гламур" 6. "Найдовші вуса" 7. "Юніор" 8. "Вибір журі" 9. "Традиційність" 10. "Оригінальна кличка" 11. "Гран-прі" Всі учасники конкурсу були нагороджені смаколиками (кормом), який організувало учнівське самоврядування комплексу.
25 жовт. 2017

Акція "Чисте довкілля"

в рамках акції "Чисте довкілля" з метою покращення екологічного виховання учнів та прищеплення любові до природи, школярами комплексу було виготовлено годівнички для шкільного парку.
12 жовт. 2017

патріотична гра "Гвардія"

Сьогодні, 12.10.2017 року, у НВК "Гармонія" відбулась військово-патріотична гра "Гвардія", приурочена Дню захисника України. Змагання проводились між учнями 8-11 класів. Команди змагались за перемогу в таких етапах: 1. Естафета "Підйом по тривозі" 2. "Влучний кидок" 3. Розпалювання багаття 4. "Снайпер" 5. Підтягування 6. Перетягування канату Всі учасники старанна підійшли до кожного з етапу. За підсумками всіх етапів загальне командне місце: 1 місце - команда "Останні герої" 10 клас 2 місце - команда " Б.М.В." 11 клас 3 місце - "Захисники" 9-А клас 4 місце - "Титани" 8-А клас 5 місце - " Спарта" 9- Б клас 6 місце - "Непереможні" 8- Б клас

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників