16 груд. 2017

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія»

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія» - тісний взаємозв'язок педагогів та цілісний, послідовний і перспективний характер педагогічного процесу.
15 груд. 2017

Учні НВК "Гармонія" влаштували "Ярмарок солодощів" на допомогу воїнам АТО

7 грудня року в НВК "Гармонія" відбулась благодійна акція "Ярмарок солодощів", метою якої був збір коштів для допомоги Українській Армії. На зібрані кошти було закуплено бензопили необхідні для будівництва бліндажів у районі проведення бойових дій.
14 груд. 2017

"Подаруй посмішку дитині"

Учні НВК "Гармонія" приєднались до міської благодійної акції "Подаруй посмішку дитині", придбавши розвиваючі ігри для дітей, які перебувають в дитячій лікарні.
7 груд. 2017

Ярмарка солодощів

"Ярмарка солодощів" в НВК "Гармонія".Всі зібрані під час заходу кошти підуть на потреби Української Армії.
5 груд. 2017

Конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж"

Сьогодні, 05.12.2017, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж".
3 груд. 2017

Методоб’єднання вихователів І та ІІ молодших груп

Граючись навчаються молодші дошкільнята комплексу - пізнають природу через дидактичні ігри. Малятам подобаються такі ігри - вони цікаві, захоплюючі та пізнавальні.
3 груд. 2017

Учнівським самоврядуванням до Дня боротьби зі СНІДом було організовано ряд заходів

Учнівським самоврядуванням НВК "Гармонія" до Дня боротьби зі СНІДом було організовано ряд заходів: 1. Випуск стіннівок 2. Розповсюдження стрічок-символів. 3. Створення "стічки небайдужості"
1 груд. 2017

Лекція для учнів на тему "Шкільний булінг"

1 грудня 2017 року представниками соціальної служби для сім"ї та молоді управління праці та соціального захисту населення м.Мукачева було провндено лекцію для учнів 7-х і 9-х класів на тему "Шкільний булінг".
30 лист. 2017

«Казка в гості завітала» (Дошкільний підрозділ)

29.11.17 дошкільнята середніх груп НВК «Гармонія» змагались на найкращу казку, яку самі й зіграли. Море емоцій, схвильовані та радісні діти, а щасливі батьки в захваті від своїх маленьких акторів. Чудова акторська гра, виразність декламування – всі молодці!!! Наші найменші актори заслуговують на аплодисменти! Конкурс продовжили наступного дня старші дошкільнята НВК «Гармонія» і показали майстер-клас . Діти здивували всіх присутніх батьків та гостей своєю акторською майстерністю… Глядачі у захваті від чудової постановки казок. Молодці!!!
29 лист. 2017

Інтелектуальні ігри для дошкільнят

Вміння проблемно мислити важливо для формування майбутнього дослідника. На заняттях з математики чи в індивідуальній формі роботи, вихователі середніх та старших груп пропонують дошкільнятам систему ігрових вправ та завдань, які спонукають віднаходити нове, доводити і обгрунтовувати свій вибір, також формують уміння міркувати, логічно мислити, вчать пояснювати закономірності.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників