26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.
26 груд. 2017

Учні 11-го класу привітали дітей ГО "Я слухаю".

23 грудня 2017 року учні 11-го класу НВК "Гармонія" разом з класним керівником Соляник М.Ю. відвідали дітей ГО "Я слухаю", привітали їх з Різдвом Христовим та новорічними святами та подарували малечі справжнє свято.
22 груд. 2017

Музична вистава "Ніч перед Різдвом"

Сьогодні учні 6-б класу презентували батькам та вчителям закладу музичну виставу"Ніч перед Різдвом".Дякуємо класному керівнику та режисеру-Сабов Ларисі Андріївні.
21 груд. 2017

У НВК "Гармонія" завітав Святий Миколай

16 груд. 2017

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія»

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія» - тісний взаємозв'язок педагогів та цілісний, послідовний і перспективний характер педагогічного процесу.
15 груд. 2017

Учні НВК "Гармонія" влаштували "Ярмарок солодощів" на допомогу воїнам АТО

7 грудня року в НВК "Гармонія" відбулась благодійна акція "Ярмарок солодощів", метою якої був збір коштів для допомоги Українській Армії. На зібрані кошти було закуплено бензопили необхідні для будівництва бліндажів у районі проведення бойових дій.
14 груд. 2017

"Подаруй посмішку дитині"

Учні НВК "Гармонія" приєднались до міської благодійної акції "Подаруй посмішку дитині", придбавши розвиваючі ігри для дітей, які перебувають в дитячій лікарні.
7 груд. 2017

Ярмарка солодощів

"Ярмарка солодощів" в НВК "Гармонія".Всі зібрані під час заходу кошти підуть на потреби Української Армії.
5 груд. 2017

Конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж"

Сьогодні, 05.12.2017, у НВК "Гармонія" відбувся конкурс-виставка Новорічно-різдвяних композицій "Ялинковий вернісаж".
3 груд. 2017

Методоб’єднання вихователів І та ІІ молодших груп

Граючись навчаються молодші дошкільнята комплексу - пізнають природу через дидактичні ігри. Малятам подобаються такі ігри - вони цікаві, захоплюючі та пізнавальні.

15 серп. 2019
Скоро школа!
У НВК "Гармонія" відбулись батьківські збори майбутніх першокласників. Провели іх вчителі Попп Ганна Михайлівна, Романтовська Надія Анатолівна та Боричок Мирослава Валерівна. Батьки отримали важливі настанови щодо підготовки дітей до школи.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.