19 січ. 2018

Старші вихованці НВК «Гармонія» весь день колядували

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, нас до себе запустіть!
16 січ. 2018

Учнівські квитки

16 січня учні пільгових категорій НВК "Гармонія" отримали учнівські квитки.
12 січ. 2018

Психолого-педагогічний консиліум

11 січня відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів п'ятих класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
5 січ. 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Управління освіти, молоді та спорту підвело підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Учні НВК «Гармонія» здобули 40 призових місць, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста / І місце /. Вітаємо педагогічний та учнівський колектив комплексу із здобутими результатами.
29 груд. 2017

Новорічні ранки дошкільнят

Дітки дошкільних груп НВК «Гармонія» порадували своїх батьків на Новорічному святі цікавими виступами.
26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.
26 груд. 2017

Учні 11-го класу привітали дітей ГО "Я слухаю".

23 грудня 2017 року учні 11-го класу НВК "Гармонія" разом з класним керівником Соляник М.Ю. відвідали дітей ГО "Я слухаю", привітали їх з Різдвом Христовим та новорічними святами та подарували малечі справжнє свято.
22 груд. 2017

Музична вистава "Ніч перед Різдвом"

Сьогодні учні 6-б класу презентували батькам та вчителям закладу музичну виставу"Ніч перед Різдвом".Дякуємо класному керівнику та режисеру-Сабов Ларисі Андріївні.
21 груд. 2017

У НВК "Гармонія" завітав Святий Миколай

16 груд. 2017

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія»

Форми здійснення наступності в НВК «Гармонія» - тісний взаємозв'язок педагогів та цілісний, послідовний і перспективний характер педагогічного процесу.

21 бер. 2019
Алло, шукаємо таланти ! 1-4 класи
19 та 20 березня у НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс дитячої творчості "Алло, шукаємо таланти" між учнями 1-2 та 3-4 класів. Учні, вчителі та батьки старанно готувались: підбирали костюми, пісні, танці. Журі відмитило талановитих учнів у таких номінаціях:"Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистециво", "Оригінальний жанр", "Майстер слова", "Яскраві костюми" та нагородили їх грамотами.

12 бер. 2019
80-а річниця проголошення Карпатської України.
Відзначаємо 80-у річницю проголошення Карпатської України.Урок-семінар разом з учнями 10-го класу проводить Соляник Марія Юріївна.

9 бер. 2019
Шевченкові дні
Відзначаємо з учнями День народження Тараса Шевченка.

7 бер. 2019
Святковий концерт до Дня 8-го березня
...

1 бер. 2019
"Нумо, дівчата"
Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню

27 лют. 2019
Семінар-практикум вчителів фізики
27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.