21 вер. 2018

День МИРУ

День Миру у дошкільнят НВК «Гармонія» Весело з повагою і добротою приймали Голуба Миру малюки. Дошкільнята виготовляли голубів і малювали Мир - як щасливе майбутнє, у якому вони живуть у мирній Україні!!!
3 вер. 2018

Пролунав перший дзвоник!

Вітаємо всіх школярів з початком нового навчального року.
26 черв. 2018

Про перевід учнів до наступних класів

НАКАЗ "Про затвердження рішення педагогічної ради від 01.06.2018"
25 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 07 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
25 черв. 2018

НАКАЗ "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"

НАКАЗ від 20 червня "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"
1 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 01 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
17 трав. 2018

Випускний у дошкільнят

Зворушливо та урочисто були проведені в НВК «Гармонія» зіркові церемонії вручення дипломів Випускникам старших груп про здобуття дошкільної освіти. «В добру путь!» «В добрий час!», «Вітаємо!»
5 трав. 2018

Про конкурсний відбір підручників 5-10 класів

додаток 2
3 трав. 2018

День відкритих дверей - дошкільна ланка

Батьки вихованців дошкільних груп НВК «Гармонія» охоче та з радістю відвідували заняття під час «Дня відкритих дверей». Завдяки проведеному Дню батьки отримали необхідний досвід щодо виховання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.
14 квіт. 2018

Весняна толока

Колектив дошкільного підрозділу НВК «Гармонія» активно долучився до весняної толоки. Насолоджуючись чудовим весняним днем разом з вихованцями, працівники прибирали та впорядковували територію закладу. З великим ентузіазмом вчителі та учні 1-4 класів прибирали територію в саду комплексу НВК «Гармонія». Разом працювати цікаво та весело!

15 серп. 2019
Скоро школа!
У НВК "Гармонія" відбулись батьківські збори майбутніх першокласників. Провели іх вчителі Попп Ганна Михайлівна, Романтовська Надія Анатолівна та Боричок Мирослава Валерівна. Батьки отримали важливі настанови щодо підготовки дітей до школи.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.