1 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 01 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
17 трав. 2018

Випускний у дошкільнят

Зворушливо та урочисто були проведені в НВК «Гармонія» зіркові церемонії вручення дипломів Випускникам старших груп про здобуття дошкільної освіти. «В добру путь!» «В добрий час!», «Вітаємо!»
5 трав. 2018

Про конкурсний відбір підручників 5-10 класів

додаток 2
3 трав. 2018

День відкритих дверей - дошкільна ланка

Батьки вихованців дошкільних груп НВК «Гармонія» охоче та з радістю відвідували заняття під час «Дня відкритих дверей». Завдяки проведеному Дню батьки отримали необхідний досвід щодо виховання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.
14 квіт. 2018

Весняна толока

Колектив дошкільного підрозділу НВК «Гармонія» активно долучився до весняної толоки. Насолоджуючись чудовим весняним днем разом з вихованцями, працівники прибирали та впорядковували територію закладу. З великим ентузіазмом вчителі та учні 1-4 класів прибирали територію в саду комплексу НВК «Гармонія». Разом працювати цікаво та весело!
4 квіт. 2018

Маленькі декламатори

у дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводився конкурс маленьких декламаторів «Майстер слова». Учасиками конкурсу були вихованці середніх та старших груп. Юні читці охоче виступали, декламували свої улюблені вірші. Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами. Журі намагалося справедливо оцінити майстерність кожного. Всі учасники були нагороджені грамотами в різних номінаціях /за виконавську майстерність, за творчий задум, за сценічний образ, за артистизм…/
4 квіт. 2018

Тематичний тиждень на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів»

Наступність в НВК «Гармонія» за умов тісної співпраці початкової школи та дошкільного підрозділу. З 19 по 30 березня 2018р. вихователі дошкільних груп, вихователі груп продовженого дня та вчителі початкових класів в рамках спільного тематичного тижня на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів» проводили відкриті заняття та уроки. Такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер, тільки тоді два підрозділи освіти будуть діяти в тісному взаємозв'язку.
3 квіт. 2018

Тиждень арт – терапії

Емоції у кольорах виражали протягом тижня вихованці Мукачівського НВК «Гармонія». Найменші учасники арт-терапії малювали аквареллю на вологому папері. Школярі молодшої ланки виражали свої емоції фарбами під музику. Залюбки долучилися до арт-проекту «Емоції у кольорах» і учні 5-8 класів, аби вивільнити свої почуття та передати настрій. Не всім учасникам акції вдавалося відразу зрозуміти себе і асоціювати свій настрій у малюнку, тому допомагали дітям виражати емоції у кольорах професійні художники та психологи. Ідея організувати арт-терапевтичний захід у НВК виникла у психолога після вивчення проблем підростаючого покоління, одна з них - агресія. Здебільшого подолати яку дитина самотужки не в змозі. Тому варто шукати неординарні способи виражати базові емоції – радість, гнів, страх… А чому б не в кольорах? У результаті арт-терапевтичного проекту «Емоції у кольорах» виставка дитячих робіт подарувала море позитиву як самим учасникам заходу, так і вчителям та батькам.
28 бер. 2018

Засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на тему: «Розвиток логічного мислення та пояснювального мовлення дошкільників»

На базі НВК «Гармонія» відбулось засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на тему: «Розвиток логічного мислення та пояснювального мовлення дошкільників». Вихователі старших груп комплексу Когутич В.П. та Федорка Н.В. провели з вихованцями заняття у формі квесту на тему : « У пошуках викрадених знань», основною метою якого було - продовжувати формувати логічне мислення та пояснювальне мовлення дошкільників, уміння міркувати, висловлювати свою думку, припущення. Під час заняття старші дошкільнята НВК показали достатньо високий рівень розвитку мовлення.
26 бер. 2018

Тиждень історії

з 12 по 19 березня проходив Тиждень історії , присвячений річниці проголошення Карпатської України. Вчителем історії Соляник М.Ю. було організовано проведення наступних заходів: - виставка стіннівок (9-11 кл - круглий стіл "Хроніка Срібної землі" (10-11 кл) - виховний захід: "Карпатська Україна"(9-11 кл.) - історична вікторина "Козацька держава Богдана Хмельницького" (8 кл) - перегляд кінострічки "Карпатська Україна: невідомі факти" (7-11 кл)

21 бер. 2019
Алло, шукаємо таланти ! 1-4 класи
19 та 20 березня у НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс дитячої творчості "Алло, шукаємо таланти" між учнями 1-2 та 3-4 класів. Учні, вчителі та батьки старанно готувались: підбирали костюми, пісні, танці. Журі відмитило талановитих учнів у таких номінаціях:"Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистециво", "Оригінальний жанр", "Майстер слова", "Яскраві костюми" та нагородили їх грамотами.

12 бер. 2019
80-а річниця проголошення Карпатської України.
Відзначаємо 80-у річницю проголошення Карпатської України.Урок-семінар разом з учнями 10-го класу проводить Соляник Марія Юріївна.

9 бер. 2019
Шевченкові дні
Відзначаємо з учнями День народження Тараса Шевченка.

7 бер. 2019
Святковий концерт до Дня 8-го березня
...

1 бер. 2019
"Нумо, дівчата"
Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню

27 лют. 2019
Семінар-практикум вчителів фізики
27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.