25 бер. 2019

Продовження конкурсу "Алло, шукаємо таланти" між учнями 5-7 та 8-11 класів
21 бер. 2019

Алло, шукаємо таланти ! 1-4 класи

19 та 20 березня у НВК "Гармонія" відбувся традиційний конкурс дитячої творчості "Алло, шукаємо таланти" між учнями 1-2 та 3-4 класів. Учні, вчителі та батьки старанно готувались: підбирали костюми, пісні, танці. Журі відмитило талановитих учнів у таких номінаціях:"Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистециво", "Оригінальний жанр", "Майстер слова", "Яскраві костюми" та нагородили їх грамотами.
12 бер. 2019

80-а річниця проголошення Карпатської України.

Відзначаємо 80-у річницю проголошення Карпатської України.Урок-семінар разом з учнями 10-го класу проводить Соляник Марія Юріївна.
9 бер. 2019

Шевченкові дні

Відзначаємо з учнями День народження Тараса Шевченка.
7 бер. 2019

Святковий концерт до Дня 8-го березня

...
1 бер. 2019

"Нумо, дівчата"

Сьогодні відбувся конкурс "Нумо, дівчата" приурочений Міжнародному жіночому дню
27 лют. 2019

Семінар-практикум вчителів фізики

27 лютого 2019 року в закладі відбувся семінар-практикум вчителів фізики на тему: "Активізація пізнавальних інтересів учнів в позакласній роботі з фізики та астрономії". Вчитель фізики Рапинець І.І. провів брейн-ринг "Знавці фізики" з учнями 10-го класу.
15 лют. 2019

Спортивне сімейне свято "Тато,мама,я-спортивна сім'я"

1 лютого відбулося сімейно-спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"
16 січ. 2019

В гості з колядою

З веселою колядою завітали дошкільнята НВК «Гармонія» до ДНЗ №33 . Усі отримали велике задоволення від маленьких щедрувальників.
11 січ. 2019

Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"

10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників