25 жовт. 2016

«День відкритих дверей» у дошкільному підрозділі.

10 по 22 жовтня 2016р. було проведено « День відкритих дверей» з показом відкритих занять та режимних моментів у кожній віковій групі для батьків вихованців
18 жовт. 2016

Головою ради директорів навчальних закладів обрано Михайла Мотильчака

В Мукачеві обрано нового очільника ради директорів навчальних закладів.
17 жовт. 2016

Вітаємо з прекрасним ювілем директора НВК "Гармонія" .

Шановний Михайле Андрійовичу! Щиро вітаємо Вас, з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя,злагоди, достатку та здійснення всіх заповітних мрій та бажань.
29 вер. 2016

День учителя- 2016

30 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» відбулися урочистості до Дня вчителя.
20 вер. 2016

Зустріч із патрульною поліцією

У вересні 2016 року в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі», відбулися зустрічі учнів НВК «Гармонії» (1-11 класи) з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Учні комплексу мали змогу поспілкуватися з представниками нової поліції, дізнатися про особливості їх роботи та згадати правила поведінки на дорозі.
12 вер. 2016

Конкурс малюнку «Ми найкращі пішоходи».

12 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі» між учнями 1-4 класів було проведено конкурс малюнку на тему «Ми найкращі пішоходи».
1 вер. 2016

1 Вересня - День знань!

Сьогодні, у всіх школах міста для школярів пролунав перший дзвоник.
31 серп. 2016

Історія

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» створений в 2001 році для втілення в життя освітньої концепції безперервного навчання, виховання і розвитку дітей віком від 2 до 17 років.

15 серп. 2019
Скоро школа!
У НВК "Гармонія" відбулись батьківські збори майбутніх першокласників. Провели іх вчителі Попп Ганна Михайлівна, Романтовська Надія Анатолівна та Боричок Мирослава Валерівна. Батьки отримали важливі настанови щодо підготовки дітей до школи.

3 черв. 2019
НАКАЗИ "Про зарахування дітей до перших класів НВК "Гармонія"

31 трав. 2019
Останній дзвінок 2019

31 трав. 2019
ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки
Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.