20 вер. 2016

Зустріч із патрульною поліцією

У вересні 2016 року в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі», відбулися зустрічі учнів НВК «Гармонії» (1-11 класи) з представниками патрульної поліції міста Мукачева. Учні комплексу мали змогу поспілкуватися з представниками нової поліції, дізнатися про особливості їх роботи та згадати правила поведінки на дорозі.
12 вер. 2016

Конкурс малюнку «Ми найкращі пішоходи».

12 вересня 2016 року в НВК «Гармонія» в рамках місячника «Безпека дітей на дорозі» між учнями 1-4 класів було проведено конкурс малюнку на тему «Ми найкращі пішоходи».
1 вер. 2016

1 Вересня - День знань!

Сьогодні, у всіх школах міста для школярів пролунав перший дзвоник.
31 серп. 2016

Історія

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» створений в 2001 році для втілення в життя освітньої концепції безперервного навчання, виховання і розвитку дітей віком від 2 до 17 років.

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників