4 жовт. 2017

осінній ярмарок "Дари осені"

4 жовтня 2017 року в НВК "Гармонія" було проведено осінній ярмарок "Дари осені". В заході прийняли участь учні 1-11 класів. На ярмарку в широкому асортименті було представлено дари осені та дивовижні вироби з овочів та фруктів. Кожен клас творчо оформив свій стіл. Вилучені кошти підуть на допомогу учнівського самоврядування комплексу.
1 жовт. 2017

Тиждень дошкілля в НВК «Гармонія»

Малюють, грають, танцюють, співають, радіють – одним словом навчаються і розважаться дошкільнята не лише тепер - так постійно, але в Тиждень дошкілля більш святково.
26 вер. 2017

Навчальна евакуація

На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради від 07.09.2017 #142/а2 " Про забезпечення пожежної безпеки об'єктів закладів освіти міста у осінньо-зимовий пожежнонебезпечний період 2017-2018рр." 26.09.2017р у НВК "Гармонія" була проведена навчальна евакуація, на якій практично відпрацьовано з працівниками та вихованцями закладу дії на випадок виникнення пожежі.
22 вер. 2017

Європейський тиждень мобільності

Учні НВК "Гармонія" взяли участь у велозаїзді до Європейського тижня мобільності
21 вер. 2017

ДЕНЬ МИРУ

21 вересня - Міжнародний день миру. Саме тому, цей день в НВК "Гармонія" був присвячений цій події Учні 1-11 кл. приєдналися до Всесвітньої акції "Голуб миру" прикрасивши свої класні приміщення "символом миру". Також було проведено флешмоб під гаслом "Хай буде мир"
21 вер. 2017

Дошкільнята та День миру

НВК «Гармонія» Діти України хочуть миру щоб наша країна була квітучою, багатою, щоб ми ходили в дитячий садок щоб співали солов’ї, щоб над ними було мирне і блакитне небо. Цей День дав унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.
13 вер. 2017

«Про що говорять знаки на дорозі»

Ось так сьогодні вихованці старшої 08 групи навчались, грались і закріплювали знання про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Теорія закріплена практикою завжди дає позитивні результати - «12» балів.
13 вер. 2017

Конкурс малюнку «Безпека дітей на дорозі».

В рамках проведення тижня "Безпека дітей на дорозі" в НВК "Гармонія" між учнями 1-4 класів проведено конкурс-виставку малюнків на тему "Ми найкращі пішоходи"
3 лип. 2017

Списки зарахування дітей до 1-го класу НВК "Гармонія"

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста
3 лип. 2017

СПИСОК дітей, яких зараховано з 03 липня 2017 року до дошкільних навчальних закладів

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

22 квіт. 2019
Підготовка зі стрільби.
Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

18 квіт. 2019
День цивільного захисту
Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

18 квіт. 2019
Тренінг з вихователями дошкільних груп
Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників