Психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"

11 січ. 2019
10 січня 2019 року у НВК "Гармонія" відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-х класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні". Мета: обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації учнів 5-х класів; визначення напрямків спільних дій адміністрації НВК, вчителів та психолога з метою успішного проходження адаптації п'ятикласників за нових умов навчання. В роботі консиліуму взяли участь вчителі навчальних предметів, що викладають у 5-х класах, класоводи 1-4 класів, класні керівники та психолог. Результатом засідання стала розробка рекомендацій щодо конструктивних методів та прийомів для вирішення проблем адаптації учнів 5-х класів.