Тематичний тиждень на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів»

4 квіт. 2018
Наступність в НВК «Гармонія» за умов тісної співпраці початкової школи та дошкільного підрозділу. З 19 по 30 березня 2018р. вихователі дошкільних груп, вихователі груп продовженого дня та вчителі початкових класів в рамках спільного тематичного тижня на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів» проводили відкриті заняття та уроки. Такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер, тільки тоді два підрозділи освіти будуть діяти в тісному взаємозв'язку.

Світлина від Вікторії Пустомитенко.Світлина від Вікторії Пустомитенко.Світлина від Вікторії Пустомитенко.Світлина від Вікторії Пустомитенко.Світлина від Вікторії Пустомитенко.

Світлина від Вікторії Пустомитенко.