22 квіт. 2019

Підготовка зі стрільби.

Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"

День цивільного захисту

Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.

Тренінг з вихователями дошкільних груп

Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "

Змагання юних рятувальників пожежників

12 квіт. 2019

«Підлітковий вік. Світ взаємин»

Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.
5 квіт. 2019

Тиждень музичного мистецтва

організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)
3 квіт. 2019